Cuciet92

Chci toho zas tak moc?

Jen chodit ven, třeba si někam zajit, pouze normalni život, aby z toho človek něco měl a jen nechodil do práce, čumel do zdi a spal. Koho to má bavit..

Nejlepší odpověď
annas

Něco podobného – Nechci pracovat

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechci-pracovat

Pokud vás bude někdo živit, nebo jste získal obrovském jmění, nemusíte pracovat a jen si užívat. Zřejmě vás práce netěší.

Přece i naučit se žít, je práce, uvědomte si, že to, co píšete můžete , ale hlavně chcete dělat stejně jako ostatní, kteří si umí zorganizovat svůj čas a jsou spokojení.

Musíte nejdříve změnit své myšlení, jinak svůj život nezměníte … Všechno začíná ve vaší hlavě, Dívejte se na svůj život z jiného úhlu pohledu – můžete pracovat, jste zdravý, zřejmě i mladý atd.

Je třeba chtít, aby vám i práce přinášela radost, i když je to nutnost, . Že máte z čeho žít, vás netěší?

Uvědomte si, že život utíká … šťastný život nenajdete, musíte si ho vytvořit sám … být sám s sebou …

„Existují 2 způsoby, jak být šťastný: změnit svou situaci a nebo svůj způsob myšlení!“ autor neznámý

https://www.zi­votjakohra.cz/cla­nek/trocha-odvahy-je-cennejsi-nez-tuna-opatrnosti

Další odpovědi
elkon

Neznáme okolnosti, proč to píšeš.

nyjono

Co ti brání?
Chodit ven, třeba si někam zajit, pouze normalni život, aby z toho človek něco měl a jen nechodil do práce, čumel do zdi a spal.