dj.david1234

Chci si koupit fotoaparat ale nevím jaký, poradíte prosím?

Chtěl bych si pořídit vodotěsný foťák k moři a poté i do bazénu apod. ale bojím se toho, že ho jednou ponořím do vody a bude po něm (přemýšlím o Benq LM100 – cena od 2495kč)

Také bych si rád pořídil lepší mobil – ale ne vodotěsný
(Asi Benq GH600 – cena od 2820kč)

Mám si raději zakoupit ten GH600 a nějaký levný vodotěsný (našel jsem nejlevnější za 888kč (nevím teď značku) nebo koupit jen vodotěsný LM100?

znáte-li lepší fotoaparat do 3000kč napište mi prosím název. Děkuji.

Odpovědi
odpomass

Já bych si ve tvém případě určitě koupila jen jeden (třeba lepší) foťák – vodotěsný, než 2 s horšími vlastnostmi. Bohužel ty zajímavější vodotěsné začínají až od 4 tisíc.
Nicméně ten Benq LM100 je ve své cenové kategorii určitě jeden z nejlepších.

Případně z těch dražších bych doporučila
http://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/fuji­film-finepix-xp50/specifika­ce/#section
nebo
http://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/fuji­film-finepix-xp30/specifikace/
To už je spíš na tobě, tyhle dva jsou hodně podobný, až na formát videa a další drobnosti.