gecco

Hmmm…
😉
Tobě nestačí napsat jednou, že na natáčení je kamera?
:-O
OK – napiš do Doplnění či Diskuse, které vlastnosti přístrojů z oněch odkazů
chceš pro natáčení (??točení??) využít…
___

Pak se aspoň trošku zajímej o to, co vlastně chceš
(abys aspoň zjistil „co vlastně chceš“).
😛

Další odpovědi
Hlada

Točit HD video foťákem bez hledáčku vestavěným mikrofonem pomocí modlení se je stejná volovina, jako rýt záhon vařečkou. Jestli upřednostňuješ kvalitní natáčení, kup si kameru a externí mikrofon. Kamerou můžeš taky fotit.

mosoj

Olympus a Sony jsou jedna třída fotooparátů . ( tzv. kompakty s výměnným objektivem). Oba mají velký senzor APSC, ale obrazově vychází lépe OLympus.

anonym

Nikon

Agneta

V relaci cena/kvalita je nejlepší Sony, ty levnější mají jen průměrné kompakt-senzory. Samozřejmě je nejlepší ten Olympus za 12 tisíc, tam je i ta cena zasloužená:D
Doplňuji:
Hlavně je třeba koukat na senzory. CCD mají ty levné aparáty, a MOS ty drahé, kvalitní. Dále koukat na velikost čipu.:D

Lamalam

Agneta – ty poznáš rozdíl mezi fotkami snímanými na CCD a CMOS? Ty čipy se liší zejména ve výrobní technologii, rozdíl ve výstupu není.