Kubas11

Chci se zeptat,máme se do školy naučit nějakou zahraniční píseň..

A já si vybral We are the champions od Queen
Text mám ale nechápu jak zazpívat v prní sloce : Kicked in my face,but I´ve come through.And I need to go on and on and on and on.
tady je link : http://www.you­tube.com/watch?v=04854Xq­cfCY&ob=av3n
Nechápu jak to zazpívat. :)
Dík za všechny odpovědi.

Odpovědi
WeeBear

Mám dojem, že sis vybral špatnou píseň.
Pokud můžeš ještě změnit a trval bys na skupině Queen (ve výběru ti fandím, Queeni mají opravdu krásné a rytmické písně), tak bych spíše doporučila ‚We will rock you‘ (http://www.you­tube.com/watch?v=_Ad­QGXQ00OM&featu­re=related)

Jinak mi přijde, že jak začíná ‚Kisked in my face,…‘, tak bys musel docela zajít to altů, což si nedokážu představit.

Jen mě docela zajímá, na jaké škole jsi, že musíte zpívat.. Sedělo by mi to leda na hudební konzervatoř, nebo s nadsázkou ‚Předškolní a mimoškolní pedagogiku‘, kde bych očekávala spíše české písně. Ta zvědavost je strašná, co? 🙂