Thor841

Chci prodat svůj NTB. Jaká je cca prodejní cena?

Ahoj všem, jedná se o tento model. ACER ASPIRE 7750G. Specifikace: Intel Core i7 – 2670QM, 2.2GHz Turbo Boots 3.1GHz, Grafická karta AMD Radeon HD 6850M (1GB) VRAM. Dále HDD 500 GB, LCD 17.3 HD, 8 GB Ram, Blu-ray Disc (Vypalovačka), 9ti článkový baterie která při plném nabití hlásí více jak 5 hodin. Legální Win7. Děkuji

Odpovědi
postcd

Třeba i více jak 7000Kč na aukro.cz, podívej se tam a najdeš tam podobné ntb prodávat.

Beer4Real

Dám ti za něho 0,5 litra domácí slivovice z loňska a Luhačovické lázeňské oplatky (jsou jablečné).
Pokud bereš napiš mi zprávu na profil ;)

Sendys1999

Dám litr domácí slivovice a dvoje Luhačovické lázeňské oplatky, klidně si napiš příchuť :D