Adamisko78

Když chci být vyšší, jak to udělat?

Ahoj lidi je mi 12 mám 141 cm 47 kg s tou váhou se snažím no prostě nemáte nějaké nápady jak být vyšší jsem malý všichni kolem mě mají 150 a tak ale nechutná mi moc zelenina a maso ale ovoce jo ale třeba u té zeleniny a masa okurky řízek trochu kuře meloun párek klobása Polévky všeho druhu.predem dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Strava ti zřejmě nepomůže. Začneš růst až věkem.

Další odpovědi
Edison

Na růst máš ještě celkem dost času. Ono se to „zblázní“ ještě za nějaký ten rok… dva… tři…

agentpv

Zažil jsem na táborech stařší kluky než ty, a byli ještě menšího vzrůstu. Jako zdravotník jsem jim denně musel píchat růstový hormon. Ty zatím můžeš být v klidu.

anonym

nesnaž se být velký, menší lidi jsou rychlejší, hbitější, většinou i zdravější…
krásný příklad je takový lionel messi