skoba

Ch si koupit Windows7 Home prdmium SP1 64 bit CZ DEM original.V počifač mámXP200).Bude to fungovat lepe z w..7.

Nejlepší odpověď
badisko

Uplne vas tedy nechapu :D mate tam windows XP a chcete prejit na Windows 7 ..?
Pokud to myslite takto ..tak by bylo priste dobre nam rict jakej mate Pc ci notebook..aby jsme vedeli presne parametry ..:)) nicmene zde mate program na otestovani Pc je moudre prejit s vasim harware na Windows 7 http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/win­dows-7-upgrade-advisor/ Windows 7 Upgrade Advisor je to program primo od Microsoftu a je delany pro tyto ucely …:D

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud mate pc s alespon 4GB ram a adekvatnim zbytkem,tj. Amd Athlon 64 a novejsi processor, tak si jiste polepsite. W7 jsou mnohem stabilnejsi, vlastne snad vubec nepadaj, je v nich uz spousta veci integrovana, od ovladacu HW, az pres ruzne serepeticky, ktere v xp musite stahovat a jsou bezpecnejsi. Rozhodne doporucim, od doby co je mam, jsem nemusel reinstalovat nebo nejak opravovat win. Mno pokud mate slabsi pc, tak vam to jen vezme dalsi zdroje, zabira to vic ..

Bedy

64bitový systém bych určitě nekupoval, stále výhodnější je koupit systém 32bitový. Řada apliakcí má na 64bitech problémy.
Proto bude lepší si koupit Windows 7 Home Premium SP1 32-bit CZ. Ještě předtím si ale stáhněte a spusťte ten program, jak psal badisko, ten Windows 7 Upgrade Advisor a dejte nám pak vědět, jak to dopadlo.

Obecně můžu říct, že na novějších strojích ten Windows 7 jede rychleji, jak WIndows XP.