Voldemord

Je lepší 32bit nebo 64bit ?

A jakým způsobbem dát do pc 64bit?

Odpovědi
anonym

Pokud nepracuješ s hodně velkými soubory (grafika, CAD, DB…), výhod 64bit OS nevyužiješ.
😉
…„A jakým způsobbem dát do pc 64bit?“…
Nainstalovat – jde o rozdílné verze OS, pokud danou verzi nemáš, musíš ji koupit.
A – samozřejmě – i HW musí 64bit verzi podporovat.

Jantar2

64 bitová verze OS je na první phled úplně stejný jako 32 bit. ale dokáže zzpracovat více dat, tím pádem je vhodný na Hry, grafiku a práci s rendrováním a 3D modely

64 Bitový systém získáš jako jakýkoli jiný koupíš ho na internetu případně v obchodě a naistaluješ (Případně nelegálně stáhneš) Ale de si pozor komponenty v tvém PC musí 64 bit podporovat

mosoj

Tak hlavně nepíšeš o jaký OS je jedná.
Největší nevýhoda 32 bit systému je že neumí pracovat více jak se 4 MB operační paměti !!!! Do Win 7 . U Win 8 nevím jestli to ještě platí.
Doplňuji:
Mimo té paměti je také důležité aby programy 64 bit systém podporovaly.
Na př. Zoner photo se dělá jak pro 32 bit tak pro 64 bit OS systém.