ivosek.pole

windows 7 bity?

chci si ho stáhnout a je tam na výběr třeba 1 64 bit co to znamená jak m ám vědět kolik mám bitu

Nejlepší odpověď
štamgast

Radši si ho kup. Stahovat OS je nelegální. Ale s bity ti poradím. 32 bit byl nejdřív a pak byl 64 bit. Na 64 bit jede více programů než na 32 bit.

Další odpovědi
casey

Chcete-li nainstalovat 64bitovou verzi systému Windows 7, budete potřebovat procesor, v němž je možné používat 64bitovou verzi systému Windows. Výhody používání 64bitového operačního systému nejlépe vyniknou v případě instalace velkého objemu paměti RAM (Random Access Memory) v počítači (obvykle 4 GB paměti RAM a více). Vzhledem k tomu, že 64bitový operační systém dokáže zpracovat velké objemy paměti efektivněji než 32bitový operační systém, může 64bitový systém rychleji reagovat při spuštění několika programů najednou a při častém přepínání mezi těmito programy. (takto pravi microsoft)

32bitovy system nedokaze pracovat s vice jak cca 3GB pameti Ram, takze mas-li na svem pc vice, urcite zvolit 64bit. Mas-li do 3GB a nepocitas do budoucna s rozsirenim pameti je celkem jedno, ktery system zvolis.

Michal Kole

Stahovat je nezákonné a může se stát že se rozlítnou okna a dveře a než se zpamatuješ, budeš ležet na zemi spoutaný a s kuklou na hlavě, aby jsi nic neviděl.

Kup si raději 64 Bitů. Dokoupíš RAM a 32 bitový systém ji neuvidí.

(32 bitů použije pouze 4 GB RAM).

Jestli tě to zajímá víc, tak mi napiš na mail: Michal.Kolesa@seznam.cz

Doplněno:

Tak mi ani psát nemusíš 🙂 Kolega Casey to napsal lépe než bych to napsal já.

Děkuji kolego.