Avatar uživatele
ivosek.pole

windows 7 bity?

chci si ho stáhnout a je tam na výběr třeba 1 64 bit co to znamená jak m ám vědět kolik mám bitu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? IK před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Radši si ho kup. Stahovat OS je nelegální. Ale s bity ti poradím. 32 bit byl nejdřív a pak byl 64 bit. Na 64 bit jede více programů než na 32 bit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

Chcete-li nainstalovat 64bitovou verzi systému Windows 7, budete potřebovat procesor, v němž je možné používat 64bitovou verzi systému Windows. Výhody používání 64bitového operačního systému nejlépe vyniknou v případě instalace velkého objemu paměti RAM (Random Access Memory) v počítači (obvykle 4 GB paměti RAM a více). Vzhledem k tomu, že 64bitový operační systém dokáže zpracovat velké objemy paměti efektivněji než 32bitový operační systém, může 64bitový systém rychleji reagovat při spuštění několika programů najednou a při častém přepínání mezi těmito programy. (takto pravi microsoft)

32bitovy system nedokaze pracovat s vice jak cca 3GB pameti Ram, takze mas-li na svem pc vice, urcite zvolit 64bit. Mas-li do 3GB a nepocitas do budoucna s rozsirenim pameti je celkem jedno, ktery system zvolis.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Stahovat je nezákonné a může se stát že se rozlítnou okna a dveře a než se zpamatuješ, budeš ležet na zemi spoutaný a s kuklou na hlavě, aby jsi nic neviděl.

Kup si raději 64 Bitů. Dokoupíš RAM a 32 bitový systém ji neuvidí.

(32 bitů použije pouze 4 GB RAM).

Jestli tě to zajímá víc, tak mi napiš na mail: Michal.Kolesa@seznam.cz

Doplněno:

Tak mi ani psát nemusíš 🙂 Kolega Casey to napsal lépe než bych to napsal já.

Děkuji kolego.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek