Avatar uživatele
MatkazKrasli

Čeští pedofilové sídlí v Kraslicích. Jak ochránit děti?

Čeští pedofilové sídlí v Kraslicích!
Jsem matka tří dětí z Kraslic. Moje město má dlouhodobé problémy s nepřizpůsobivými, kriminalitou a nezaměstnaností. Nedávno jsem našla na Facebooku příspěvek o tom, že zde sídlí Československá pedofilní komunita Čepek!

Sídlo je Kraslice, B. Smetany 1753, PSČ 358 01

Tady je ten spolek registrovaný:
https://1url.cz/hz9tt

Je to panelák a v jednom z těch bytů je sídlo pedofilů celého Česka a Slovenska. Už jsem svým dětem řekla, ať kolem toho domu nechodí, že tam se tam schází nebezpeční lidé. Ten majitel prý bydlí pracovně v Německu, ale ostatní se tam asi stejně mohou scházet. Ale oni se tam možná schází a mohou mi unést děti cestou do školy.

Uvažovala jsem se odstěhovat, ale teď si to nemůžeme dovolit.

Jak byste to řešili? Bojím se o své děti :(

Zajímavá 0 před 1213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Zřejmě vůbec netušíte, kdo je to pedofil. Celá otázka je nesmyslná.
Něco si o tom přečtěte: https://is.mu­ni.cz/th/mj5y­u/Pedofilie-bakalarska_pra­ce_autor_Karel_Zak­.pdf
Výňatek: „Většina pedofilů se nikdy zneužití dítěte nedopustí. 90 % případů pohlavního zneužití nemají na svědomí pedofilové.“

Zdroj: https://is.mu­ni.cz/th/mj5y­u/Pedofilie-bakalarska_pra­ce_autor_Karel_Zak­.pdf

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud je to pravda a dopouští se něčeho nezákonného, tak nahlásit na policii ČR.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

v jednom bytě :) Co by tam dělali. Zapojte trochu zdravějších myšlenek,
rozumu. Možná tam jsou/byli lidé, kteří točili, spíše distribuovali nějaká videa.
V Kraslicích budou patrně zaměřeni na německou klientelu.
Pláčete hezky, ale na špatném místě! A není to „jedna paní povídala“?
Co na to PČR?
Děti jste poučila, víc toho asi udělat nemůžete.
Přehnaný strach, obavy (a bujná fantazie), negativa jen přitahují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… každá firma, spolek, hnutí musí mít svoji adresu … to ale neznamená, že tam taky bude, viz šmejdi, ty na těch adresách nikdo nikdy neviděl …
… jinak jak píše quentos: pedofil a deviant je velkej rozdíl …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
MadRat

Ten kdo tu lže, jste vy, Matko. Petr Dostál nevedl vámi uvedené „webovky“ a není ve vězení. A podle vašeho způsobu vyjadřování soudím, že do těch Kraslic dobře zapadnete, pokud je to „jedno z nejhorších míst Česka“, jak tvrdíte na našich stránkách.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

Nicméně, trolly tady živit nebudu. Věřím, že lidé, co si k tomuto vláknu najdou cestu, si dokážou vyhledat informace. Slušné diskutující rád navedu na náš legální web, který sdružuje osoby, které zjistily, že je přitahují děti, aby jim poskytl určitý prostor, kde se mohou svěřit a kde mohou dostat rady, jak vůči dětem nikdy neselhat a kde případně hledat pomoc. Pomáhají nám v tom i vystudovaní sexuologové/psychi­atrové v naší poradně, spolupracujeme i s Parafilik.cz, což je projekt Národního ústavu pro duševní zdraví.

Případně mě můžete i kontaktovat na můj osobní email, pokud byste měli zájem o nějakou diskuzi.

Web: https://pedofilie-info.cz/
Email: marco.freeman@protonmail.com

S tímto se loučím.

Přeji hezký povánoční čas.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GM

CO TO JAKO BYLO???!!!

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

@da ny @Drap

Policie ČR je o naší existenci obeznámena. V případě, že je třeba hlásit porušení zákonů, s policií totiž spolupracujeme.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MatkazKrasli

K Da ny: Uvádím přímo odkaz, kde je ten spolek registrovaný i s uvedeným sídlem. A mají i své webovky pedofilie-info.cz Dřív je vedl Petr Dostál, který znásilňoval děti ve školkách a teď je ve vězení
Tady je ten spolek registrovaný:
https://1url.cz/hz9tt

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

Ale, a kde jste přišla na to, že web kdy vedl Petr Dostál? Pokud vím, nebyl ani jeden z administrátorů či moderátorů webu ČEPEK. :)

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MatkazKrasli

Takže ty jsi taky pedofil? Opovaž se sáhnout na moje děti, úchyle!!! A psali na internetu, že Petr Dostál byl správce pedofilního webu.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

No, zcela jistě ne toho našeho. :) Jsem admin toho webu.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MatkazKrasli

Proč lžeš? Já jsem četla, že Petr Dostál založil web pro pedofily. Kolik ti za to platí Soros, úchyle?

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Logika? To, že Železný spoluzaložil nějakou televizi, ještě neznamená, že má něco společného s Déčkem 😉

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

A z jakého důvodu si myslíte, že to byl ten náš? Dostál se registroval dlouhé roky poté, co byl web založen. A nechcete se bavit třeba… o potratech? :)

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MatkazKrasli

Proč o potratech? Já se starám o svoje tři děti, žádný potrat jsem nikdy neudělala.
Psali na internetu, že Petr Dostál byl šéf pedofilního webu, prý si říkal král pedofilů. A pak vám mám věřit? Když váš král sedí devět let v base.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marek Volný

Nemám vám raději říkat Eliško ze Znojma? Tak jste vystupoval(a) na Zpovědnici, ne? ;)

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MatkazKrasli

Co bych dala za to žít v nějakém normálním městě. Manžel se na mě vysral, tak musím žít tady na severu, kde jsou nízké nájmy.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kiiax

Jen si postěžujte na svůj podělanej život. Ale nechápu, proč do toho musíte tahat i jiné. Prostě to napište na svoji zeď na FB a nemusíte hned nadávat a urážet lidi.

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek