Rendanfuls

Neznáte českou cover verzi známé zahraniční písně?

Včera jsem slyšel píseň, která byla 100% kopie jednoho amerického(?) hitu, který znám, ale za boha si nemohu vzpomenout, který song to byl. Jediné co si pamatuji je to, že v písni (konkrétně v refrénu) bylo slyšet něco ve stylu „Půlnoční sál“. Originál je určitě z 21. století, ale nemohu si vzpomenout, co to bylo. Nevěděl by někdo prosím?

Původní neotázka
Česká cover verze známé zahniční písně

Odpovědi
goomaky

nebyl to PŮLNOČNÍ BÁL? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eFut_GXyb­hI

Rendanfuls

Ten song, který hledám, bych považoval za poměrně moderní. Víceméně se jedná o současný Pop