LukySsS

Jak se zbavit černé obrazovky ve Windows 8.1?

Zdarec, potřeboval bych radu, potřebuji spustit hru na WIN XP … ted mam WIN 8.1, když spustím hru tak my vyjede černá obrazovka a nevím, co s tím, takže bych se rád s vámi poradil … Předem děkuji za vaše odpovědi a snad mi pomohou.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Zřejmě jde o hru, která už je s W8.1 nekompak­tibilní. Pokud tedy rozumím otázce dobře, že na W XP jde a nyní na W8.1 ne.
Takto to je i s jinými aplikacemi. U mne třeba Corel Draw 4.

Tw!st

Zkus kliknou na ikonku>vlastnos­ti>kompaktibi­lita>režim kompaktibility
popř. můžeš zkusit spustit jako správce.

LukySsS

Ano jde o hru která je na WIN XP , můj PC má ted 8.1 win , ale potrebuju vedet jak se teda té obrazovky zbavit , zvuj my treba jde ale tak černá obrazovka tam prostě je , neměl by jste nějaký nápad , tda jestli ano … napadlo mě stahnout WIN XP a dat ho do PC ale zase nehhci bay to tam zustalo naporad.

cochee

Zbavit se černé obrazovky můžeš jedině tak, že tu hru nebudeš tlačit na Win 8.1. Ona prostě pod W8.1 nefunguje a přes to nejede vlak. Můžeš ale Win XP na těch 8.1 spustit virtuálně, návod zde: http://cdr.cz/cla­nek/jak-spustit-zdarma-a-legalne-windows-xp-aplikace-pod-windows-8 . Linky pro stahování jsou, zdá se, živé.