olaradek

Nevíte, jaká je cena za 1 m2 zahrady v lokalitě Jedovnice?

Původní neotázka

cena za1m2zahrady lokalita Jedovnice

Odpovědi
Drap

Ceny se stanovují dohodou.

Jiří Bohumil

Cena za pozemky se odvíjí nejen od lokality, ale rovněž od umístění v dané lokalitě.
Rovněž je rozdíl, zda je pozemek vyňat ze zem.půdního fondu (možno snadno použít jako stavební pozemek), nebo ne.
A pak také, zda a jak daleko jsou v blízkosti inženýrské sítě (elektro, voda, kanalizace a případně i plyn).
Zkus kontaktovat realitky působící poblíž, případně porovnat v nabídkách inzerátů pro tuto lokalitu.
Konkrétní odpověď na takto položenou otázku je nereálná.