Avatar uživatele
anonym

Čeho se bojí vaše děti?

Můj 19 měsíční synek se stršně bojí vysavače – proto už vůbec nevysávám v jeho přítomnosti. Taky se bojí jednoho člověka od nás z baráku – je zarostlej, kudrnatej, prostě vypadá jako čert. Jednou jsem mu to takto řekla a – nechápu – pamatuje si to a bojí se:o( Jak se toho strachu zbavit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5380 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Mám 17 měsíčního synka. Strach z vysavače si prošel také, ale celkem brzo ho to přešlo a teď už mi s luxováním i nadšeně „pomáhá“ :)
Z čeho má nepochopitelnou ale za to šílenou hrůzu je domácí pekárna. Nějak se mu nelíbí zvuk, který dělá při hnětení.
Donedávna měl strach ze struhadla, aniž by se o něj on nebo někdo jiný v jeho přítomnosti poranil, ale minulý týden mi z ničehonic začal podávat brambory na strouhání.Občas ho vyděsí vrtačka.
Nicméně snad jen ta pekárna se ho drží tak dlouho a intenzivně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Janulka

Mám 19 měsíční dítě a donedávna se strašně bál vody, byť jeho sestra je absolutní vodouch! Ale předevčírem za mnou doťapal do vody až po pás a najednou bylo po strachu a od té doby smích!:o) Vysavače se ale bojí taky a takový sezónní strach – vosy. Ale to je normální i u dospělých…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rachel

Ahoj, jsem matkou 6,5 měsíční holčičku.. Zezačátku se také bála vysavače, teď se bojí cizích lidí a mixéru (dělá hrozný rámus).. Strachu z vysavače jsem ji zbavila tím, že jsem se u toho snažila tancovat a různě blbnout, ale tak abych zvládla i vysát :) No, a teď si už ani nevšimne, že vysávám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

s tím vysavačem bych si poradila formou hry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miney777

Naše 2,5 letá dcerka se bojí letadla, když letí hodně nízko, do nedávna se bávala manželova strýce – z toho měla panickou hrůzu od miminka, stačilo, aby ho viděla a už řvala jak tur, a nedala se ničim utišit – teď už je to lepší… Bojí se „velkých“ vlaků, když brzdí…A pak má strach, když jsme spolu venku, a já se jí „ztratim“ z dohledu když mě neposlouchá, tak se bojí, že je sama…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Taky jsem se bál různých věcí. Je třeba dítěti postupně danou věc představit tak, aby se ji nebál, to je vše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek