mandat

Bývají děti počaté incestem většinou postižené. A pokud ano, jak moc?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Tady je o tom pěkný článek:

http://www.ves­mir.cz/clanek/in­cest-a-geneticke-zatizeni-(3)

Další odpovědi
marci1

Největší riziko, které spojení příbuzných přináší, souvisí s existencí skrytých dědičných znaků. V těch totiž mohou být zakódované i dědičné choroby. A typické pro ně je, že skrytý znak se projeví pouze tehdy, setká-li se se znakem naprosto shodným. Teprve potom se rozvine jinak skrytá choroba. Právě u příbuzných je tedy riziko daleko vyšší. V rodině se přenášejí vady jako barvoslepost, celiakie (nesnášenlivost lepku), albinismus, vrozená krvácivost a mnoho dalších. Ale nemusí tomu tak být. Dítě může být i zdravé.
http://zena.cen­trum.cz/deti/sko­laci-a-pubertaci/cla­nek.phtml?id=77­4593

Alesh

Jak kdy, obecně se to říct nedá, může se narodit i zcela zdravé dítě, každopádně riziko je vysoké, takže ségru nehobluj, navíc je to i trestné.

Stingo

Podívej se na Karla Schwarzenberga. To je zářný případ. Sám to o sobě řekl, že je zdegenerovaný.

Psychotic

Šance je nízká, zvláště pak mimo přímou pokrevní linii (bratranec + sestřenice apod.) Problém vzniká, když se to děje víc generací za sebou.

Na druhou stranu je koneckonců každý sex incest, všichni sdílíme společnou praprapra…babičku žijící před pár desítkami tisíc let…

Jen tak pro zajímavost, pokud právě teď spíte s někým, kdo má stejnou barvu kůže jako vy a narodil se ve stejném státě, máte 20% šanci, že sdílíte stejného rodinného přílušníka v přímé pokrevní linii v posledních 10 generacích.

zzzzz

NikkiHeat, to jsou ty komunity o kterých jsem mluvila 🙂

zzzzz

Ono to je docela dobře vidět na jedné nejmenované komunitě. Nízký intelekt, často úplná mentální retardace.
Jo a je to trestný čin!!!

zzzzz

Doufám, že ti to zas někdo nesmázne, všimla jsem si, že tu také máš mazacího ctitele. 😁

Psychotic

Přestaň ty rasistické poznámky cpát všude.

zzzzz

Jsem netušila, že je to pro tebe tak osobní 😁 Jinak bych si svou poznámku, zcela jistě odpustila :-ooo

Psychotic

Jdi už trollit někam jinam, prosím.

zzzzz

Jen teď nevím, jestli je osobní ta komunita, nebo že jsou rodiče sourozenci???

Psychotic

Jdi už trollit někam jinam, prosím.

zzzzz

Aha takže sourozenci, tak to se velice omlouvám 🙂

zzzzz

Jaký rasismus, já mluvím o komunitě, ne o rase.

Alesh

Přestaň ty komunistické poznámky cpát všude. 🙂

zzzzz

tak rasistické nebo komunistické??? Hoši nepleťte mě 🙂

Alesh

mluvila jsi o komunitě, tak komunistické, ne? 😉

arygnoc

ajajáj, ajajáj, ajajáj, ajajáj, tu je niekto zasa genitálny!

zzzzz

aha tak to jo 🙂

arygnoc

oj oj, 7,62 prehovoril.

Alesh

+1