Avatar uživatele
slad08

Byly jste někdy na nuda pláži?

Co si o tom myslíte. Podporujete to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Tady taky pár odpovědí.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chodite-na-nudaplaz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chodite-na-nudaplaz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Nebyl, nepodporuji, neboť nevím proč a jak bych měl. Nudapláže jsou mně naprosto fuk ))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Na nuda pláži jako takové jsem nebyl,ale dostal jsem se mezi opalující se nahé slečny a to omylem.Při procházce u Vltavy se svým ročním jezevčíkem se mi stal trapas.Jezevčík mi zdrhnul k opalujícím se nahým slečnám a já na něj volal at jde zpět ke mně.Vůbec neposlouchal a tak tedy jsem musel jít chtě nechtě pro něj.Omlouval jsem se a bylo mi trapně,ale těm slečnám to vůbec nevadilo a ještě se smály a vypínaly na odiv své vnady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To ti fakt ještě po půl roce není trapný se shazovat plagiátorstvím a opakováním už dávno starých otázek?
To ještě dědapetr byl velice mírný, když ti jen významně připomněl pár starých odkazů.
Opakovaným porušováním kodexu si koleduješ o zápis do black listu, poté varování a nakonec zablokování, chceš následovat osud Mirostavst-a
a dalších, co museli nenávratně zmizet v propadlišti dě­jin?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to zdravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nebyla jsem, ale je správný, že jsou. Koupat se beze všeho je bezva (ozkoušeno v noci v bazénu doma) a měla by být místa, kde to můžete praktikovat, aniž byste někoho pohoršovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ano.
Co bych si o tom měl myslet? Když jde někdo do hospody, taky se ho ptáš co si o tom myslí a jestli to podporuje? Ne, jen to občas používám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

byl.
nemyslím si o tom nic.
nazí jsme se narodili a nikdo nás za to nepeskoval.
Tak vo co go? Nahota je normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Několikrát. Je mi to jedno. Nepodporuji ani neodmítám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiriii

jednou a omylem. Jel jsem na madračce a vytrhl jsem si čundlík, tak jsem musel připlavat na nejbližší pláž. No a ona to byla zrovna nudapláž, ale zas tam taková nuda nebyla:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tasiri

No jo, se školou :D Ale vážně, byly jsme na týden v Itálii a vedle našeho kempu byl nuda kemp i se spešl nuda pláží… Zážitek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

byla jsem na pláži kde to nebylo zakázané, a je mi to celkem jedno– vyždyť jsme všichni stejně- lidi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek