zjentek

Bylo nebo bude vůbec někdy možný udělat krok bez virů?

Dneska máme venku trochu více zavirováno a do toho všeho mám zavirovaný počítač. Pomalu si na to zvykám, beru jako něco, co je NEDÍLNOU součástí života jak toho pohodlného na síti před monitorem (bolí jen oči, nic víc), tak toho bolestivého někde na ulici, prostě někde naživo ve 3D. Ale otázka hlavně zní, zda to vůbec někdy půjde i bez virů. Děkuji a uvědomme si, že osobní lockdown si ordinuje KAŽDÝ JEDEN OBČAN SÁM a že NIC SMYSLUPLNĚJŠÍHO proti pandemii NENÍ A NEBUDE!

Nejlepší odpověď
ivzez

Nevím, jestli někdy bylo, vím jen, že určitě nebude.

Další odpovědi
Kepler

Ale vždyť to tak nic hrozného není. Můžu si nakoupit (i když ne všechno – něco se bude muset odložit na pozdější dobu). Co ale nechápu, je zákaz nočního vycházení.

Hufnágl

Kepler
To u vás, na Valachách chlapi a baby v noci nechodí do a z hospody, kde se snad nejvíce šíří ty breberky?