jirka F

Byli jste někdy v restauraci, kde jste jedli červíky, brouky a jinou havěť?

:D No tak do toho, podělte se :)

Nejlepší odpověď
zjentek

a) ano již jsem jedl něco takového

Upravený hmyz (což tady nemá ani kategorii a že ho je!) je normální jídlo, pokud jde o tohle. Samozřejmě jím, jídlo je jídlo a nemá se fifrat, tak mě to učili. Jako kulk jsem venku spolykal cokoli. Dnes, na starý kolena už tak max. komáry, kteří ze mě cucají… ale jen symbolicky, jako pomstu! Hlad nemám.

Další odpovědi
annas

c) mám jinou odpoveď na tvou otázku

Už se na to někdo několikrát ptal.

Odpovídala jsem, že jsem nikdy červíky a brouky nejedla. . Nikde jsem na ně nenarazila.

To stále platí. Ochutnala jsem jen mořskou havěť. Bylo to poprvé v Itálii.

Drap

a) ano již jsem jedl něco takového

Ano, dokonce několikrát.

Ametyst

c) mám jinou odpoveď na tvou otázku

Červi a jiná havěť se dělí na suchozemské a mořské. Já si pochutnávám na mořské havěti.

Funna

b) ne nikdy jsem neměl ještě tu zkušenost

zatím ne, ale kdyby se něco takového v okolí vyskytlo, moc ráda to zkusím, protože vyzkoušet se míá všechno .-)

Kepler

c) mám jinou odpoveď na tvou otázku

Vědomě ne, ale člověk nikdy neví, co v kterém blafu je.

dubraro

b) ne nikdy jsem neměl ještě tu zkušenost

Ne, ani to nemám v úmyslu.