Dvorní šašek

Byli jste někdy na akci „nahoře bez“, která se někdy pořádá v restauracích?

Pořádají se u vás takové akce?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nikdy jsem na takové akci nebyl a ani bych být nechtěl.Nejsem žádný puritán,ale takové akce v restauracích,kdy servírka nahoře bez nosí piva poloopilým hostům mi připadá nedůstojná pro ženu jako takovou a lacinou ubohou show.

Další odpovědi
Filip84

Neznám takové hospody. Nikdy jsem v nich nepracoval, ani do nich nechodil jako host.

Jenom vím, že kdysi chlapi zaplatili jednomu, v hospodě, striptérku, že jako, nevím, měl výročí?, asi, ale čeho opravdu nevím, já tahal ještě kačera. No a, to víš, tehdy z toho bylo pozdvižení, protože to viděla jedna stará, no a už to jelo! Stará od hospodského ho doma „zjebala, jak Saxanu“, a ti ostatní to měli, plus minu, podobné. A, to hlavně, se kolem toho mlelo, báby s tím byly za farářem (který ještě, myslím, žije, ale je v Olomouci sluha u kanonického soudu, nebo tak něco), no prostě „slunce, seno“, akorát že na opačné straně republiky, no tak trošku jiný svéráz. Jenže ten hospodský už je dávno tuhý, a jestli z té „organisované skupiny“ žije jeden, dva, tak je to moc.

Justin1

Vzpomínám si, že jedna restaurace byla nahoře bez – nahoře (na zahrádce) bez obsluhy a jenom dole (když se šlo dovnitř a po schodech dolů) byla obsluha.

Že by někde bylo pivo nahoře bez pěny, to se mi nestalo.

paul1

Jednou ano, ale už dávněji, v Praze.

Kelt

Byl jsem na takové akci. Bylo to v Praze a protože poblíž byla hospoda, kde chodila servírka nahoře bez, tak jsme šli s kolegou na pivo. Byli jsme tam dvakrát, a vždy tam byla jiná servírka. Ani nevím, kolik jsme platili za útratu.

Rocker

Byl,několikrát.Bylo nám 18,po revoluci tady tyhle akce byly nové,tak jsme je museli vyzkoušet😃