Uganes

Byla doopravdy Atlantida ?

Byla doopravdy Atlantida a je pravda že byli hodně vyspělí?

Nejlepší odpověď
rynek878

Pravda o Atlantidě

Když člověk na Zem přišel jako fyzická bytost, svět se od dnešního lišil. Po posunu pólu a po rozpadu kontinentů po tisíci letech, se uskutečnily velké změny. Póly byly v tropické a subtropické oblasti.
více viz link:

Zdroj: http://civili­zace.mysteria­.cz/view.php?cis­loclanku=2004042804

Další odpovědi
kokoťenko

Zkusil bych méně číst a přestat zajímat se o kraviny.Žádná Atlantida nikdy neexistovala a existovat nebude.

panenka

Ve starověku prý existovala země (kontinent) s neuvěřitelně vyspělou kulturou. Jmenovala se Atlantida a nacházela se za Gibraltarským průlivem (tehdejší Herkulovy sloupy). Tato země měla téměř dokonalé státní zřízení, velké bohatství a nádherné stavby. Traduje se, že se během jednoho dne propadla do oceánu následkem nějaké přírodní katastrofy. Jednoduše řečeno zmizela.

Zdroj: http://verte-neverte.okamzi­te.eu/existova­la-bajna-atlantida/

anonym

Kokoťenko je opravdu věrný svému jménu.