Lucyfer

Byl tu někdo na odstraňování kodylomat v celkové anestezii?

Zajímalo by mě, jak to probíhalo.
Jestli můžu být v klidu a opravdu při tom zákroku nic neucítím…
A jaké je to potom.
Taky by mě zajímalo, jak se obecně připravit na operaci? A jak třeba podpořit pak to uzdravování?
Očistit tělo od těch svinstev…

Nejlepší odpověď
Kepler

Už mi prováděli 2 zákroky při celkové anestézii. Předchází tomu předoperační vyšetření, případně úprava nutričního a pitného režimu. Chvíli před samotným zákrokem mi píchli lehký oblbovák, aby byly potlačeny obavy. Na sále mi aplikovali algosedaci, načež jsem upadl do limbu, ani jsem nevěděl jak. Během zákroku jsem nic necítil. Po probuzení jsem se vždycky divil, že to už mám za sebou. Nic to není. Samozřejmě podle druhu operace je nutno upravit režim (dieta), pokud je to nutné.