dust8

Byl by k přilepení ptačí budky zespodu na parapet za okno vhodný chemopren, či vás napadají i jiná vhodná řešení?

Nejlepší odpověď
Kepler

V tomto případě není vyžadována obzvláštní pevnost a chemopren se špatně sundává. Možná by bylo vhodnější použít 2 páry pásků samolepicího suchého zipu. Já mám tak fixovány skleněné poličky ke konzolám.

Další odpovědi
aliendrone

Napadají. Chemoprénem přilep zespodu na dno budky MAGNETY (počet závisí na tom, jak moc chceš, aby to drželo, když tak použij neodymové, ty drží fest). Předpokládám, že máš parapet ze železa. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.