evusa

Bunda KAPPA, atletika-sprint (2 otázky v jednom)

1)Kde sehnat takovou modrou, lehkou (asi jarní) bundu od značky KAPPA? podél rukávů má takový pruh a v něm je ta značka kappy. Nemůžu to nikde na netu sehnat.
2)Jak mám trénovat do atletiky sprint..nebo prostě abych byla rychlejší, aniž bych musela chodit někam na tréninky? Prosím poraďte něčím. Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

  1. pokud ji nemůžeš sehnat, je možné, že je již z nějaké starší, loňské nebo jiné, kolekce a je prostě vyprodaná
  2. jak trénovat sprint?

prostě trénovat sprint.

  • rozcvičit se, zahřát svaly
  • určit si začátek > start a konec > cíl
  • vystartovat a běžet co nejrychleji
  • trénovat starty > sprinty se startují z bloků, takže je koupit, nebo něc¨čím zpočátku nahradit
  • nevím, jestli běháš v tretrách. Je to dost velký rozdíl
  • také je potřeba jednotlivé běhy měřit a zapisovat, abys měla přehled
  • zdravě se stravovat, pít čistou vodu
  • doplňkové tréninky – jiné sportovní aktivity a posilování
  • je dobré mít nějakého partnera (víc to baví a je možno se porovnávat)

Takže někam na tréninky asi budeš muset chodit, ale spíš myslíš, že chceš trénovat sama. Top jde daleko hůř. než když trénuješ s někým a pod vedením.

Znám to, atletiku jsem trénovala.