Avatar uživatele
Gus_Fring

Budou si někdy lidé hlídat množství elementárních částic v jídle?

Když už si teď lidé hlídají množství proteinů a dalších živin, dokonce i elektrolytů – iontů např. ve speciálních elektrolytových vodách, budou si někdy hlídat množství elementární částice?

Edison, opravdu vím, co jsou elementární částice. Mám krásnou tabulku se všemi, ta by se ti hodila, abys nedělal chytrého a něco opravdu věděl. Úmyslně jsem neuvadel všech 12 a napsal to obecně.
Další nesmyslná odpověď…

Zajímavá 0 před 1587 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Třeba jednou ano, kdybychom se nestarali o to co do sebe dostáváme, tak bychom se dožívali stále 40ti let…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jaké elementární částice? Protonů? Neutronů? Kterých? Myslím, že to je zhola nemožné už jen z důvodů, jak rychle se to množství mění.

Je evidentní, že ani nevíš, na co se vlastně ptáš. Co z toho plyne… je jasné. Další hloupá otázka.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Obecně platí, že každé zboží si najde svého zákazníka. Jestliže tedy někdo zaplatí dostatečně účinnou mediální kampaň, že je to pro život nezbytně důležité a získá tak dostatečné množství platících, může na tom vydělat. Jsem nekompromisně přesvědčený o tom, že jakékoli extrémnosti ve stravování nemají se zdravím nic společného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek