caja

Budeme i my patřit někdy mezi vyspělé ekonomiky?

Jak žít ekologicky a přitom žít „normálně“
http://www.bi­oforlife.cz/clan­ky-zajimavosti/budeme-i-my-patrit-mezi-vyspele-ekonomiky

Nejlepší odpověď
oskar

Nebudeme,protože ta republika nebude za pár roků naše.

Další odpovědi
ReHu

Až budou ve vládě vyspělí politici.

Marsyas

Až si nás koupí Němci, budeme patřit pod vyspělé ekonomiky.

anonym

i my máme dobré ekonomiky,ale bohužel kdo je hodně dobrý ve svém oboru,je také víc vidět a je o něj větší zájem,a tím pádem se dostanou do spáru vypočítavých a hamižných lidí kteří mají peníze a prosředky takového ekonoma zaplatit a ohodnotit,my to nejsme,musíte zvednout hodně hlavu a podívat se nahoru na ty co sedí nad námi a pěkně nám utahují opasky,já už nemám co utahovat v pase měřím sotva 50cm

Michal

Ne, neumíme trpělivě a pořádně pracovat.

anonym

Japonce prý nedoženeme,ani kdyby nám utíkali naproti.