Bude vycházet časopis Vogue v českém jazyce?

Časopis Vogue v české verzi.

Nejlepší odpověď
Lencis

Časopis vychází už ve 24 zemích, nevidím důvod proč by čistě teoreticky nemohl časem vycházet i u nás. Tvrzení Alenky, že nejspíš nebude mi přijde nepodložené a spekulativní!

Pokud umíte AJ doporučuji kliknout na odkaz a zeptat se přímo v redakci. Jde o velkou redakci, která produkuje více časopisů, tak nezapomeňte uvést o který časopis se konkrétně jedná 😉

Zdroj: http://www.sty­le.com/services/con­tactus/form/

Další odpovědi
alenka901

možná ho seženeš v aj verzi mezi zahraničnímy časopisy ale ty bývají dost drahé ale v ČJ nevychází a asi ani nebude

pepee32

ne

Attack-design

zatím asi ne, možná do budoucna