drtic

Bude se na mě vztahovat amnestie 1.1.2010

Byl sem odsouzen k veřejně prospěšnym pracim za řizeni motorovych vozydel bez ŘP s pouzitím návykových latek (alkohol)
Doplňuji:
byl jsem odsouzen za mareni vykonu uředniho rozhodnuti a za to jsem si odsedel 4 měsice a za rizeni motorovych vozydel bez ŘP sem dostal veřejne prospesne prace jak je to stou amnestii

Odpovědi
standa

Nebude !

Více naleznete v níže uvedeném zdroji, který odkazuje na více jak 30 otázek včetně odpovědí s obdobnou tématikou.

Doplněna:

  1. ´amnestie´ by se vás týkala jen tehdy, pokud jste řidil bez řidičáku, který jste ani nikdy předtím neměl
  2. ale pokud v tom byl alkohol, tak máte smůlu !

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=amnestie

pipinka

no já bych žádnou amnestii nedala…za blbost se platí tak at si to každej odpracuje.....