SteimlX

Bude mi tato klávesnice fungovat na mobilu?

https://www.al­za.cz/c-tech-fk-01-cerna-d2770762.htm?kam­pan=adw4_pris­lusenstvi-pro-it-tv_pla_all_obecna-css_klavesnice_c_9062829­___MC430g_456135983415_~­109587575267~&gclid=Cj0K­CQjwnoqLBhD4A­RIsAL5JedKn6feT­ft6jG7vacqWmYr­LygAezREV6Clk-XaE9ljNi3zUX9l­pxjWEaAniOEAL­w_wcB#recenze
mám redmi 9 a to podporuje OTG, ale jinak nemám s připojováním těhle věcí žádné zkušenosti.
A pak ještě podotázka, když budu mít bluetooth gamepad, budu moct pouštět i hudbu přes BT reprák?

Odpovědi
UnluckyL_L

Dobrý den k první otázce, klávesnice vám fungovat nebude je určena hlavně k stolním počítačům, nootbukům nebo k zařízení s USB.
Druhá otázka, nejspíš ano.