maarketa

Brnění rtů – tetanie

Dobrý den asi před 5 rokami mi diagnostikovali neurogenní tetanii, beru proto magnosolv.Měla sem asi 2 zachvaty,jinak sem jen unavena a točí se mi hlava ale je to k vydržení.Dneska mne ale začaly jako by brnět rty,ale jen malinko.nechala sem si vzít krev a mam hořčík pod hranici normy:-(Beru magnosolv 1 x denně,zajímalo by mně zda nevíte zda se mohou brát i 2???V pondělí jdu na neurologii,děkuji

Nejlepší odpověď
Luss

Take mam n.tetanii. U mne to ruzne kulminuje, podle toho jake obdobi prozivam. Roli hraje i stres. Nebo napr. po nejake oslave s alkoholem me brni treba obe ruce cely druhy den. Ja bych radeji zadnou samolecbu se zvysovanim davek nezavadela a vydrzela bych co mi rekne neurolog. kdyz jdete v pondeli, tak myslim, ze ty dva dny uz je lepsi prostat. Jinak vim, ze pri tetanii je krome horciku dulezity take vapnik. Na ten se hodne zapomina!!! jen samotne cpani se horcikem je k nicemu. ale neznam slozeni Magnosolvu, treba tam je i davka Ca. Ja beru neco jineho, tak nevim

Další odpovědi
Michal

Obraťe se na lékaře a já bych to zkombinoval s bylinkářem.Jedno ani druhé se nevylučuje.Ovšem k lékaři docházejte dál!