Nechápavé

Brigáda – roznaseni letaku. Je nejakej figl, jak letáky do schranky davat apod.?

Budu mit od zitrka novou brigadu a ti roznaseni letaku..Jena to nejakej figl jak to do te schranky davat apod..?

A co mam delat v pripade kdyz je schranka za plotem a plot je zamceny??

Diiy za odpovedi

--
Barbakan to vyznelo dvojsmyslne

Nejlepší odpověď
anonym

Vždy se najde dírka, kde složené letáky vložíš!

… a která je ta druhá smyslná?

Další odpovědi
Frogman

No, záleží na tom, jestli to není třeba moc rušné místo.

Já jsem měl asi před 7 lety tu samou brigádu, ale ještě s někým. Neřeknu, kde přesně to bylo, ale velikostí a rušností je to něco mezi městem a vesnicí.
Když jsme začínali, znali jsme pouze pár ulic, takže jsme si to rozdělili a prochodili vždy všechny své ulice. Původně nám to trvalo všechno dohromady oběhat asi 3 hodiny, ale při každé další „oběhávačce“ nám to trvalo kratší dobu. Pak jsme to zvládali i za hodinu a půl – hlavně se s tím ne… Neloudat! :) Taky je dobré chodit pouze ty své ulice, když už je mám zažité a vím, co kde je.
Nakonec, když už jsme s tím skončili, jsme si říkali, že by bylo ještě rychlejší si na to vzít třeba kolo. Což jsme měli, protože provoz byl téměř nulový. :)

Jinak všechny noviny jsme si nejdříve doma přehnuli na půl a pak už je jen roznesli. Je to mnohem rychlejší je do schránek házet jen přehnuté, než je ještě rolovat, ale to už je každého věc, jak si to bude komplikovat… :DD ;)

JájsemRaibek

Nechodím za plot, když je někdo venku, podám mu to, jinak to sroluju a vložím mezi příčky plotu nebo do ok plotu.
Jinak už znm schránky, takže po cestě k tomu a tomu domu vím, zda přeložit nebo srolovat.