KamČůZeK

Ják a kde sehnat brigadu na léto pro 16-ti letého studenta z Ostravy?

Díky moc..:)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejlépe u někoho známého ve firmě,roznášení letáků,v MacDonaldu apod.V dnešní době se brigáda shání dost těžko.A nevím,jaké máte v Ostravě možnosti.

Další odpovědi
Michal Kole

na školní nástěnce nic není ? Hlavně nevolej na čísla která jsou nalepena někde na lampě. To je nějčastěji cesta do nějakého průseru.

Nebo na nejznámějších internetových serverch jobs.cz, práce.cz.

Zkus se zeptat i na úřadě práce i když ti podle zákona brigády (dohody provedení práce/pracovní činnosti) nedávají.

Můžeš taky zkusit personální agentůry, ale raději větší jako např. manpower

Deny10

Ahoj, zkoukni webové stránky www.teenager.fm třeba tě to zaujme 🙂. Jednoduchý přivýdělek, já to stíhám i při studiu 🙂. Kdyby si měl zájem tak mi napiš. Vysvětlím, poradím.

Zdroj: www.teenager.fm