BEAES

Boží mlýny?

Melou? Věříte na to? Mně se zdá, že to nefunguje…

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jak,ale funguje to. Je pár lidí,který mi ublížili,no a stalo se jim něco,co bylo ještě horší,než to co udělali oni mě.Sice to chvíli trvalo,ale ten výsledek stál za to…

Další odpovědi
quentos

Ale funguje, buďte v klidu. Boží mlýny melou „pomalu, ale jistě“ (poslechněte si píseň „Boží mlejny“ v podání Ewy Farné z pera Leška Wronky – vlije optimizmus do žil…). Na každého dojde – když ne teď, tak v jeho příštím životě (proto se nám občas zdá, že to nefunguje). Moje máma často říkávala „já jsem musela bejt v minulým životě pěkná svině…“

Jahoda

Já na Boží mlýny věřím. Musím souhlasit s Panenkou když napsala, že „Na každého jednou dojde“. A je to fakt pravda!

Lucimia

Věřím. Párkrát jsem to zažila, že člověk, co na mě byl kdysi hnusný, ublížil mi, tak nyní není šťastný… Hodně přísloví: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě…“ používám.
A doufám, že ty příští životy existují, protože na někoho (např. vrahy) mám pocit že v tomto životě nedošlo, tak aby na ně došlo v příštím životě 🙂

Nuk nuk

To víte, že melou a spolehlivě a spravedlivě…Jen občas nemelou tak, jak bychom si to my představovali.

Klarisa

Věřím na boží mlýny,ale někdy to vyjde brzo a někdy později.Už se mi stalo.že mi někdo ublížil a dopadl velmi špatně,což mě šokovalo,protože jsem nevěřila,že to funguje.Proto by měl člověk být dobrý a ne dělat špatné věci aby ubližoval lidem.Ono totiž se to špatné nemusí stát zrovna tomu,kdo páchá zlo,ale jeho příbuzným,nap­ř.otci,matce i dítěti.Je to tak,protože sleduji lidské osudy a zkoumám je.Zajímá mě proč se stane,to co se stane a pátrám v minulosti lidí,co se jim stalo nějaké neštěstí.Lidé si neuvědomují,že jakýkoli špatný skutek,který učiní se jim několikrátnásob­ně vrátí.

panenka

Ano věřím na to a podle mého názoru to funguje.I tohle „že na každého jednou dojde“.

anonym

Já zase tvrdím,že na každou svini se vaří voda !!!!!!!!

Gorouš

Nemáte to ze Zahilíme uvidíme? :)

kikinka2210

podle mého názoru ano někteří nevěří když to nefunguje,věřte ono se obrátí.(Věřte víc)