Avatar uživatele
BEAES

Boží mlýny?

Melou? Věříte na to? Mně se zdá, že to nefunguje…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Miroslavst, anonym před 5148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím jak,ale funguje to. Je pár lidí,který mi ublížili,no a stalo se jim něco,co bylo ještě horší,než to co udělali oni mě.Sice to chvíli trvalo,ale ten výsledek stál za to…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ale funguje, buďte v klidu. Boží mlýny melou „pomalu, ale jistě“ (poslechněte si píseň „Boží mlejny“ v podání Ewy Farné z pera Leška Wronky – vlije optimizmus do žil…). Na každého dojde – když ne teď, tak v jeho příštím životě (proto se nám občas zdá, že to nefunguje). Moje máma často říkávala „já jsem musela bejt v minulým životě pěkná svině…“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já na Boží mlýny věřím. Musím souhlasit s Panenkou když napsala, že „Na každého jednou dojde“. A je to fakt pravda!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Věřím. Párkrát jsem to zažila, že člověk, co na mě byl kdysi hnusný, ublížil mi, tak nyní není šťastný… Hodně přísloví: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě…“ používám.
A doufám, že ty příští životy existují, protože na někoho (např. vrahy) mám pocit že v tomto životě nedošlo, tak aby na ně došlo v příštím životě 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

To víte, že melou a spolehlivě a spravedlivě…Jen občas nemelou tak, jak bychom si to my představovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Věřím na boží mlýny,ale někdy to vyjde brzo a někdy později.Už se mi stalo.že mi někdo ublížil a dopadl velmi špatně,což mě šokovalo,protože jsem nevěřila,že to funguje.Proto by měl člověk být dobrý a ne dělat špatné věci aby ubližoval lidem.Ono totiž se to špatné nemusí stát zrovna tomu,kdo páchá zlo,ale jeho příbuzným,nap­ř.otci,matce i dítěti.Je to tak,protože sleduji lidské osudy a zkoumám je.Zajímá mě proč se stane,to co se stane a pátrám v minulosti lidí,co se jim stalo nějaké neštěstí.Lidé si neuvědomují,že jakýkoli špatný skutek,který učiní se jim několikrátnásob­ně vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano věřím na to a podle mého názoru to funguje.I tohle „že na každého jednou dojde“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já zase tvrdím,že na každou svini se vaří voda !!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Nemáte to ze Zahilíme uvidíme? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikinka2210

podle mého názoru ano někteří nevěří když to nefunguje,věřte ono se obrátí.(Věřte víc)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek