Boule za ušima

mám za ušima takové malé bulky nevite co by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
annas

Doc. MUDr. Alena Pospíšilová, CSc odpovídá na stejný dotaz na uvedené stránce:

Máte-li bulky za ušima, pokud jsou malé a tvrdé, může se jednat o vazivové uzlíky (fibromky), pokud jsou měkké, mohlo by se jednat o tukové uzlíky (cystičky naplněné mazovou hmotou). Předpokládám, že se jedná o malé útvarky. Pokud by byly větší, mohlo by se jednat o zvětšení mízních uzlin. Nechcete se s tímto nálezem ukázat lékaři? Kožnímu nebo praktickému?

Zdroj: http://www.cpzp­.cz/main/dota­zy_on.php?tema=3&id=2238­2&p_str=66

Další odpovědi
kupkina

mně se dělají, když hltavě jím

FOG

Take se rika,ze mu tak smakovalo,az se mu delali boule za usima.

annas

Kupkino, děkuji. Aspoň jsem se zasmála.

annas

Kupkino,
aspoň jsem se zasmála. Děkuji.