Pavel CZ

Boule na rameni

Mám známou,která má na rameni bouli,jakoby se bouchla a v ní nahmatá malou tvrdou boulicku.Uz ji tam ma cca mesic a pul. Je ji 50 let a nechce jit k doktorovi.Mys­lite,ze je to nebezpecne?Mohl by to byt nador?

Odpovědi
Attack-design

ta by měla jít fofrem k doktorovi, může se jednat o tukovou bulku ale i ta musí pryč, každopádně pokud má strach – napište nejprve on-line doktorovi a uvidíte co vám odpoví
www.tretivek.cz

Dandi

Může se jednat jak o melanom, tak o nějakou jinou fyzickou anomálii. Určitě známou „ukecejte“ pro návštěvu lékaře.

MARTI-V

Tuková bulka NEMUSÍ pryč!! Pokud „nepřekáží“,tak nemusí.Měl by to ale zhodnotit doktor,na to jsme my po internetu krátcí!