bobrik

Bojuji, mam problém, hcybka kód 0×800070020. Vše mi jede, ale rozčiluje mě to. Už jse zkusil Update. Restartovat.

Je zajimavé, ten vykřičník v žlutém trou. se objeví Google Gmail, cokoliv, přes Google. Tam asi bude chybka. Seznam, Atlas a cokoliv tam neni. Jako na Internet Explorer. Je jednoduchá cesta na odstranění? Neš přes spuštění Windows Update s čistým restartu Windows.

Nejlepší odpověď
rynek878

přečtěte si tento link,třeba Vám bude k něčemu dobrý:

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/What-are-error-codes-and-how-can-I-use-them