Avatar uživatele
Richie

Bojíte se globální přírodní katastrofy?

Mám tím na mysli výbuch supervulkánu, mega tsunami, extrémně silné zemětřesení, pád meteoritu atd. Co je podle vás nejpravděpodob­nější? Teď tím myslím globálně ne jen v ČR.
Doplňuji:
Zajímavé, nikdo se neobává supervulkánu. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

JIná

Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti. Nemá-li řešení, starosti nepomohou. Budhistické přísloví

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

JIná

Věci které nemůřu ovlivnit, neřeším . A proč taky ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Pád meteoritu

Všechny přírodní katastrofy jsou příčinou změn klimatu a já ty stále větší náhlé změny počasí pořád hůř snáším, to mi vadí víc, než mizivá šance na pád meteoritu někde v blízkosti nebo další katastrofy. Faktem je, že bych nikdy nebydlela na pobřeží, ani v blízkosti sopky apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

JIná

Největší globální katastrofu způsobí v dohledné době homo sapiens ! Dříve homo erectus, dnes už ani to erectus načež sapiens :

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gami.Pet

Pád meteoritu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kanecXD

Pád meteoritu

Doplňuji:
Jinak mi je to sumak :D

Upravil/a: kanecXD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

JIná

nebojím se toho.Výbuch toho supervulkánu psali že bude za 100milionů let.Tak toho se nedožiju a lidstvo třeba také ne.
Tsunami mě netrápí,není tu moře.
Pád meteoritu je sice nebezpečná věc,kterou jak se zdá neumí nikdo předpovědět (viz událost v rusku) ale to že by mě trefil do hlavy je dost nepravděpodobný.
A co se týče globálního problému tak to mě netrápí.Spíš v ČR je aktuální že nastanou zase povodně a vichřice tak jako v posledních letech.Takže je pravděpodobnější že mě zabije třeba padající strom než nějaký výbuch sopky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Richie

To honza19hk: Nj na Novinkách toho nakecaj. Zkus si někdy přečíst něco o Yellowstonu.

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
honza19hk

Co mě je po nějakým parku v americe..Jsou důležitější věci na práci, než se starat o to kdy bouchne národní park v americe.

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Ad Bohemica, znám to přísloví, mám ho napsané na viditelném místě:-)

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já také, napsala jsem si ho k zajímavé fotce Dalajlámy a pověsila na významné místo. :))

před 4087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Richie

Taky to přísloví znám, ale co když je i třetí možnost? A to na řešení přijít, to už za trochu starostí stojí, nemyslíte?

před 4086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek