Avatar uživatele
anonym

Blíží se MDŽ a chci svou ženu pozvat na večeři do slušné restaurace a chci se zeptat,zda je to vhodné?!

Klasický narcis či tulipán dostane už ráno v tento den.
Doplňuji:
Děvčata,děkuji vám,sám jsem rád,že to žena (snad ) ocení. Hanulko,myslíš tyto květy ?
http://nd02.jxs­.cz/643/791/7dbdde­a0c7_53957230_o2­.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, gnr54, aramah, iceT, Andělé, VampGirl, hanulka11, Illines před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Vhodné? Tj.přímo úžasné!:-) Hmm,chlap jak má být.:-) To by se líbilo všem ženám,jen si to hezky užijte,přeju vám to.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VampGirl

Myslím, že je to fajn nápad. Žena bude ráda a určitě to ocení. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ty jova,to bych si taky nechala líbit!Jen bych ještě přidala kazetu s mýdlem a karafiát,ať je to stylový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pamatuješ "živé květy "…snad už se ani nekoupí to byla vzpomínka

jinak máš prima nápad …pěkně si to užijte
Doplňuji:
jasně a i konvalinky …to byla „vůně “:D:D:

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to více než vhodné. To si našplháš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jakákoli příležitost k tomu být s milovanou osobou a projevit jí svou úctu, lásku a to, jak jsi s ní šťastný, je vhodná – i kdyby k tomu měl posloužit třeba mezinárodní den zpěvného ptactva…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

To je úžasný nápad.To bych taky brala,třeba i s tím karafiátem.Mě manžel nedal kytku ani nepamatuji.
Jo a ty živé květy,jak vzpoměla Hanulka,tak já milovala fialky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

No nápad dobrý ale kam. Ta skvělá stravovací zařízení kdy bylo možné sledovat i čilý rochu v okolí (třeba stánky na párky na Václaváku, či kde člověk mohl navázat konverzaci s dalším stravníky v okolí be velkého problému (pasáž Koruna) už zmizely. Zbývajít jen ty stupidní hotely, restaurace apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

No tak jsem ten dotaz i ty nadšené odpovědi nenápadně předčítala manželovi,ale čumí na Moravce a nějak nereaguje…

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To si budou chlapi drbat hlavu a pomyslí si:Ten barbakan je prevít,co já dám ty svý ženě k MDŽ ?! 😁

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

😁)))))))))

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Nebudou.Alespoň já ne. :)

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek