Blíží se MDŽ a chci svou ženu pozvat na večeři do slušné restaurace a chci se zeptat,zda je to vhodné?!

Klasický narcis či tulipán dostane už ráno v tento den.
Doplňuji:
Děvčata,děkuji vám,sám jsem rád,že to žena (snad ) ocení. Hanulko,myslíš tyto květy ?
http://nd02.jxs­.cz/643/791/7dbdde­a0c7_53957230_o2­.jpg

Nejlepší odpověď
Andělé

Vhodné? Tj.přímo úžasné!:-) Hmm,chlap jak má být.:-) To by se líbilo všem ženám,jen si to hezky užijte,přeju vám to.:-)

Další odpovědi
VampGirl

Myslím, že je to fajn nápad. Žena bude ráda a určitě to ocení. :)

anonym

Ty jova,to bych si taky nechala líbit!Jen bych ještě přidala kazetu s mýdlem a karafiát,ať je to stylový.

hanulka11

pamatuješ "živé květy "…snad už se ani nekoupí to byla vzpomínka

jinak máš prima nápad …pěkně si to užijte
Doplňuji:
jasně a i konvalinky …to byla „vůně “:D:D:

Drap

Je to více než vhodné. To si našplháš.

Damiana

Jakákoli příležitost k tomu být s milovanou osobou a projevit jí svou úctu, lásku a to, jak jsi s ní šťastný, je vhodná – i kdyby k tomu měl posloužit třeba mezinárodní den zpěvného ptactva…:-)

alexandra

To je úžasný nápad.To bych taky brala,třeba i s tím karafiátem.Mě manžel nedal kytku ani nepamatuji.
Jo a ty živé květy,jak vzpoměla Hanulka,tak já milovala fialky.

venkovan

No nápad dobrý ale kam. Ta skvělá stravovací zařízení kdy bylo možné sledovat i čilý rochu v okolí (třeba stánky na párky na Václaváku, či kde člověk mohl navázat konverzaci s dalším stravníky v okolí be velkého problému (pasáž Koruna) už zmizely. Zbývajít jen ty stupidní hotely, restaurace apod.

alexandra

No tak jsem ten dotaz i ty nadšené odpovědi nenápadně předčítala manželovi,ale čumí na Moravce a nějak nereaguje…

anonym

To si budou chlapi drbat hlavu a pomyslí si:Ten barbakan je prevít,co já dám ty svý ženě k MDŽ ?! 😁

Andělé

😁)))))))))

tom004

Nebudou.Alespoň já ne. :)