lukas.lukas

bliká dioda u nabíječky notebooku

dobrý den, mám menší problém, včera se stala taková věc. chtěl jsem si zapnout notebook a zjistil sem že vůbec nenabijí.. také jsem si všiml že bliká dioda u nabíječky notebooku. nevíte co to může být ? mohl bych si to spravit sám ? popřípadě kolik stojí oprava nebo raději koupit úplně novou nabíječku ?

Odpovědi
anonym

Pokud můžeš vyzkoušet jinou nabíječku (půjčit si), zjistíš, zda je ta tvá vadná (nebo si ji proměř – nech proměřit) – možností závady totiž může být více a na dálku ti je těžko někdo detekuje.
Jinak – vzhledem k formulaci dotazu, svěř opravu raději servisu, elektrika ´kope´. 😉