*Nikča*

Bezbolestná menstruace-je to špatně?

Při menstruaci pociťuju velmi malé nebo žádné bolesti. Dočetla jsem se, že většina žen při těch křečích „umírá“. Tak mě napadá, jestli za to mám být ráda nebo si dělat starosti, že je se mnou něco špatně..

Nejlepší odpověď
Luxx

ohh, šťastná to žena :) závidím..
já jsem z těch, co každý měsíc umírají :D bez Ibalginu mi nejde ani v klidu ležet, natož jakkoliv jinak fungovat, např. někam jít
každá to má jinak no…

Další odpovědi
monica.k

Rozhodně ne. Jsem ten samý případ a většina okolí si to chce semnou vyměnit. Buď ráda je to v pohodě.

gecco

Rozhodně buď ráda…
S jednou z mých někdejších přítelkyň nebylo tak 2–3 dny v měsíci radno jakkoli ´žertovat´…
😉

Reezo

Být tebou tak si to nechávám spíš pro sebe. Spoustu dívek má bolesti a někdo dokonce takové bolesti, že nemůžou nic moc dělat… Máš štěstí… 🙂

Michèle

Máš být ráda 🙂