CTTON

Bez jakých potravin nelze přežít?

Každé malé ďíťe vi ze se musi jist, ale bez jakych potravin nelze delší dobu přežít? Co mléko, lze bez něj přežít delší dobu?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Mléko jsem naposled tahal z ňadra matky, když jsem byl kojenec. I mléko má své zastoupení a žít bez něj se dá.

Další odpovědi
zjentek

Říká se, že kokosový ořechy stačí k přežití. Kde rostou, je možný přežít.

ivzez

Bez mléka se přžít dá.
Problém by byl s vitamíny a stopovými prvky. Většinu ostatních věcí lze nějak nahradit.

Kelt

Jednoznačné to není, ale jsou případy, že lidé pili jen vodu a nic nejedli. Ale to vše do doby, kdy ti nechybí nějaká látky.

paul1

Bez chleba nelze žít – to kdysi často hrávali v rádiu 🙂:-):-)

Mc Merkurion

… voda … dřív umřem žízní, než vyhladovíme …
-
… TEDA TAKTO ZPRASIT ČEŠTINU JE UMĚNÍ !!! (Caps lock nejni omylem) …