Avatar uživatele
nimecacek

Bez čeho byste se neobešli, pokud by vypadl elektrický proud?

Výpadek proudu – více jak 1 den. Nebo jak dlouho byste se neobešli bez proudu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler před 2369 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Bez bot a oblečení, abych si došel tam, kde elektrika jede (hospoda, kamarád). Knížka a svíčky by taky bodly. Výpadek na půl hodiny mi až tak nevadí, den je už kritický. Naposledy jsem několikahodinový (předem hlášený) výpadek řešil výpravou na houby. Vyplatilo se!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tak dlouho, než by ho zase zapnuli. Při posledním výpadku mě nešel 37 hodin a nijak mne to nepoznamenalo , ani jsem nijak nestrádal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud by to netrvalo moc dlouho, tak nic. Po více dnech by si člověk už muset zvyknout. 🙂 Jídlo by si člověk musel kupovat v množství, které rychle spotřebuje (potraviny v ledničce vydrží 12 hodin), svítit se dá bateriemi nebo svíčkami, do mobilu je dobré mít doma náhradní baterii, vařit se dá na plynovém vařiči (i ohřívat vodu), místo el. kulmy se dají použít natáčky, vyprat prádlo se dá i v ruce, myčka a sušička prádla nutná k životu není. Tož tak …
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Největším problémem by bylo asi teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

V létě by byl problém s lednicí. V zimě s kotlem. (sice je na plyn, ale bez elektriky to neumí)
No, jak tak o tom přemýšlím, neobešel bych se bez elektrocentrály 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Rozhodně bych se neobešel bez naděje, že ho zase brzy zapnou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… podle toho,kdy by to bylo, v létě je problém mražák (lednici nahradí sklep), v zimě už je to v pohodě, internet sice nejde, ale dokuď má noťas baterku nabitou vydrží, no a pak se budu věnovat grogu naplno …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Wi-Fi + Internet = Skype,Viber,What­sapp aj. bez elektrickýho proudu bych snad zemřel steskem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jurasekcz

Bez ntb bych to nedal :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V takovém případě asi bez solárních panelů …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2368 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

doprkynka… vedle

před 2368 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek