nimecacek

Bez čeho byste se neobešli, pokud by vypadl elektrický proud?

Výpadek proudu – více jak 1 den. Nebo jak dlouho byste se neobešli bez proudu?

Odpovědi
Kepler

Bez bot a oblečení, abych si došel tam, kde elektrika jede (hospoda, kamarád). Knížka a svíčky by taky bodly. Výpadek na půl hodiny mi až tak nevadí, den je už kritický. Naposledy jsem několikahodinový (předem hlášený) výpadek řešil výpravou na houby. Vyplatilo se!

Drap

Tak dlouho, než by ho zase zapnuli. Při posledním výpadku mě nešel 37 hodin a nijak mne to nepoznamenalo , ani jsem nijak nestrádal.

marci1

Pokud by to netrvalo moc dlouho, tak nic. Po více dnech by si člověk už muset zvyknout. 🙂 Jídlo by si člověk musel kupovat v množství, které rychle spotřebuje (potraviny v ledničce vydrží 12 hodin), svítit se dá bateriemi nebo svíčkami, do mobilu je dobré mít doma náhradní baterii, vařit se dá na plynovém vařiči (i ohřívat vodu), místo el. kulmy se dají použít natáčky, vyprat prádlo se dá i v ruce, myčka a sušička prádla nutná k životu není. Tož tak …
🙂

autacek

Největším problémem by bylo asi teplo.

Dochy

V létě by byl problém s lednicí. V zimě s kotlem. (sice je na plyn, ale bez elektriky to neumí)
No, jak tak o tom přemýšlím, neobešel bych se bez elektrocentrály 😉

orwell

Rozhodně bych se neobešel bez naděje, že ho zase brzy zapnou :)

Mc Merkurion

… podle toho,kdy by to bylo, v létě je problém mražák (lednici nahradí sklep), v zimě už je to v pohodě, internet sice nejde, ale dokuď má noťas baterku nabitou vydrží, no a pak se budu věnovat grogu naplno …

anonym

Wi-Fi + Internet = Skype,Viber,What­sapp aj. bez elektrickýho proudu bych snad zemřel steskem

jurasekcz

Bez ntb bych to nedal :D

anonym

V takovém případě asi bez solárních panelů …

Dochy

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

doprkynka… vedle