PanTauTau

Beru tabletu antibiotik po 12 h, v pátek ráno doberu poslední, v sobotu večer jdu na hody, je OK si na hodech vypít?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Angličan řekne lékaři, který mu předepsal antibiotika Thank you, Francouz Merci, Němec Danke a Čech můžu alkohol?

Další odpovědi
Alesh

Jo, to je úplně v klidu.

JežíšKristus

Uvádí se, že se má s alkoholem počkat 1–2 dny po dobrání antibiotik, jinak budete nadměrně zatěžovat játra. Záleží tedy, zda to Vaše játra vydrží, či nikoliv. 🙂

Justin1

Myslím, že si můžeš dát jedno pivko nebo dvě, ale nepřeháněj to a neopíjej se.