Avatar uživatele
BEAES

BEBE řezy…čím slepujete?

Nakupily se mi tyto sušenky, tak je slepím a bude z nich řez. Po ztuhnutí se řeže šikmo, určitě to znáte. Neví někdo recept na ten krém, kterým se sušenky slepujií?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, flodur, Milka ♥ před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Utřu máslo s cukrem, přidám jemný tvaroh a trochu rumu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

Toto by mě chutnalo.

Zdroj: http://ekuchar­ka.net/dezert-ze-susenek-be-be-video-a-obrazek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Já uvařím dva vanilkové pudinky ve 3/4 l mléka,aby byl hustý,vmíchám 250g měkkého másla,dosladím podle chuti.Pro děti rum nedávám,jinak ano.Víc nám to chutná když přimíchám kakao.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

2 bal.susenek BEBE,16dkg.pol­.mouky,pul sacku prasku do peciva,16dkkg cukr krystal,3 vanilkove pudinky,15dkg masla,1l mleka. Usleham vejce,cukr,pridam mouku prdopec,naliju na plech a upecu. Uvarim pudink,pak do neho zasleham maslo,naliji na korpus,pokladu susenkami a poleji polevou z 20dkgcukru,10dkg masla,3 lzice kakaa,2 lzice rumu nebo tresti,2lzice horke vody,Podavat vychlazene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

ja uvařim pixlu salka a ušlehám ho s kostkou másla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejlepší je domácí žloudkový krém, co dělávala moje maminka.2 žloudky se smíchají ze dvěma lžícemi mléka uvaří ve vodní lázni.3 lžíce hladké mouky se rozmíchají v trošce mléka a uvaří na hustou kaši. Do žloudků se přidává po částech a zašlehává kaše a kostka másla osladí a pár kapek rumu Můžem přiat i kndenzované mleko a dosladit to podle chuti.Piškotový plát se rozkrojil potřel rybízovou marmeládou a krémem, složil a na vrchu přetřel krémem,Nařezalo na kostky a ozdobilo krémem s cukrářského sáčku s vroubkovanou trubičkou.2 linky přez úhlopříčku a vprostřed pusinka na ozdobu kousek marmelády.Budu to muset asi udělat vzpomínka na mládí. Takhle můžete slepovat a ozdobit sušenky odpadne vám krájení a budou to mini dortíky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek