dust8

B komplex pomáhá hubnout, podle druhého má zcela opačný vliv. Realita však není nikdy černobílá?

Odpovědi
Kepler

Podle popisu tohoto doplňku stravy se tam o hubnutí nic nepíše. Posuď sám:
https://www.doc­simon.cz/zbozi/b-komplex-cps-100-generica?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=S-PLA-Kategorie&utm_con­tent=B-Komplex+cps+100­+Generica|1&utm_term=|b±+kom­plex

Emefej

To hubnutí jsi vzal kde? Nějaký hodnověrný odkaz by se hodil…

nyjono

Jde o to, kdy se vit B užívá.
Nejde pouze o B komplex, spíše o vitamín B jako takový.
Opačný vliv má tehdy, když se užívá po jídle.
Věrohodný zdroj nemám, mám pouze své zápisky ze školení 😁 😁