zjentek

Až z vězení za cca 5,5 roku propustí právě zatčeného Tomáše Č., bude tou dobou již konečně informovaný?

Tak nám nakonec zatkli T. Čermáka. Dezinformovaného. V Polsku. A to i přesto, že naposledy byl viděn s praporem v červeném triku s nápisem CCCP a tvrdil, že se vrátí s obrovskou armádou. A že všichni zrádci jsou již stejně označeni (na FB- Meta), takže tak či onak neuniknou.

Osobně si myslím, že až se občan Tomáš Č. dostane ven na svobodu, absolutně již nebude desinformovaný. Naopak bude dostatečně informovaný. A bude žít klidně a umírněně až k stáru, ke svému konci. V celé kauze tak později nebude potrestán již nikdo další. Možná bude světová válka, jestli se pád dolaru nějak vyhrotí. Pokud jde o lokální inflace tak tu naši zvládne, stejně jako my ostatní (tou dobou bude již po volbách a občan si snad pak zachová finance, kterými současně vyzbrojuje klíčovou zemi Evropy a vyplácí se mu to). A to je okolo případu tak vše. Ale je to jen názor. Děkuju.

Odpovědi
Rocker

Ten člověk si nezaslouži tolik pozornosti,která je mu věnována.Podobných pošuků všude běhá…

elkon

Nezajímá mě kdejaký jouda. Je to ztráta času.

aliendrone

Já tyhle věci moc nesleduji, to je ten, co dostal ohromnej flastr (prý 5 let), že by se ani nejtvrdší stalinská 50. léta nemusela stydět? Jen za KECY? 😮 Aha, je viz tvá otázka. 😄 NJN, doby, kdy dem(ent)okratická justice byla „velice mírná“ a za pár ukradených kousků pečiva se dávaly JENOM dva roky jsou dávno pryč. Nyní „jsme ve válce“, víš? 😕

Přirozeně že Pepa25 to ZASE rozsvítil (ten chudák T.Č. ani nevraždil, jen pindal!), takže mu připomenu, že: https://youtu­.be/PLbqY95Wi­Oc?t=122
Ale „vyšší princip mravní“ asi nic neříká nestydatému obhájci koncetračních táborů, legalizovaného mučení a obecně humanitárního bombardování. 😕

Pepa25

Špatná kategorie: jestli je TČ informavaný nebo ne nijak nesouvisí s jeho trestem, který dostal za podněcování k teroristickému činu, konkrétně k násilí proti členům Parlamentu a Vlády České republiky. Takže „názor“ tazatele se netýká trestního práva, ale pochopení textu.

zjentek

Otázka se jeví jako by nedávala smysl ale je to jen proto že jsem ztratil pojem kdy mně vládne ko(píp)kotek a kdy zase šu(píp)línek a kdy pi(píp)pinka.