Miro61

Audi A4 nebo Passat CC?

Dobrý den, rýd bych si koupil nový vůz. Rád bych si koupil Audi A4 nebo Volskwagen Passat CC. Na audi mám slevu u firmy activo 14%, ale Passat CC se mi líbí víc a myslím že má také lepší výbavu. Kamarád automechanik ale tvrdí,že mám raději koupit Audi, tak nevím. Co mi doporučíte?

Nejlepší odpověď
Mascy

VW Passat CC bez slevy

50:50 To jste mu moc neporadili… :)

Miro, určitě máš na mysli activo lifestyle… Musíš se lépe dívat. Je tam více záložek… Na VW passat máš také slevu, sice jen 9%, ale pokud jsi byl do teď nerozhodnutý, tak si myslím, že je to pro tebe hotová věc… ;)

Další odpovědi
terry

Audi A4 se slevou

Jednoznačně.

SINGO

Audi A4 se slevou

nikeroska

VW Passat CC bez slevy

Doplňuji:
Nevím jak vám, ale mě se zdá být passat jednoznačně lepší + hezčí :)

kropitko

VW Passat CC bez slevy

Tak já byl VW, ale samozřejmě, že je právě potřeba zvážit výbavu, spotřebu, cenu náhrad. dílů atd. Chce to přečíst pár recenzí.