Avatar uživatele
iva85

Armex Energy plyn a Vaše zkušenosti

Zdravím všechny. Chystáme se změnit dodavatele plynu a zaujala nás společnost Armex Energy http://porovnani-plynu.cz/armex-energy a tak bych se chtěla zeptat, jaké máte s tímto dodavatelem zkušenosti právě Vy?

Zajímavá 0 před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
lukas1

Zdravím Vás, Ivo,
Armex Energy je solidní levný dodavatel. Zákazníky nezískává pomocí „zvoničů“ a podobných „bouchačů smluv“, ale vysvětlením, jak se věci v energetice mají.
Jsem jejich obchodním zástupcem, pokud budete potřebovat s přechodem pomoci, můžete se na mě obrátit.
Ať už k Armexu přejdete jakkoli, rozhodně doporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří62

Šest měsíců jsem se těšil, že přejdeme ke společnosti Armex. Smlouvy podepsány výpověď podána, žádný problém při kontrolách smluv. Vše bylo v režii společnosti Armex, odcházíme od Bohemia Energy. Nyní se mělo přecházet a začít platit a ouha, ve schránce dopis, že současný dodavatel nesouhlasí s přechodem. Vůbec netuším, co to má znamenat. Pokud odborníci od Armexu vše zajišťovali, měli naše smlouvy, proč nyní nelze přejít? Podle mě diletantismus. Nyní ani nevím, kde mám smlouvy platné a kde ne. Z mé strany nespokojenost. Mají naše telefonní čísla a pošlou nedoporučený dopis, bez čísla jednacího, že smlouvy neplatí. Zvažuji podání trestního oznámení na neznámého pachatele. Myslím, že se zde porušují práva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vosák

Podle mě jsou seriozní koukni třeba sem http://kalkulac­kaenergie.com/ar­mex-energy-recenze-diskuze-zkusenosti/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mašek

jestli jste přešla tak utečte, firma je neshopná dělat jaké koliv změny, naopak je to jedna z firem, co vás nepustí.
I po prodeji bytu nebyli shopni zaslat 6 měsíců vyúčtování a když přišlo, tak bylo špatně, rozdíl byl 2000kč, díky těm 6 měsícům, kdy jsem za novou majitelku platil distribuci.
Odpověď armexu byla, že si to mám s novu majitelkou vyřídit sám.
Kolega měl hodně podobné zkušenosti. Za mě je to velmi nekorektní společnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petrovskalui

Porovnala jsem si kolik bych mohla ušetřit na dodávce plynu od Armex energy a když mi jejich kalkulačka napsala, že bych ročně ušetřila kolem 5000 tisíc korun tak jsem neváhala a šla do toho a vůbec toho nelituji, nemusela jsem ani řešit přestup, vše vyřídí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Já jsem si u nich na webu spočítala úsporu, pak jsem navštívila jejich pobočku, kde to opravdu vycházelo mnohem lépe a už rok a půl od nich spokojeně odebírám plyn a elektřinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bradka.madro

Moje zkušenost je taková, že když jsem potřebovala levnějšího dodavatele plynu a elektřiny, tak jsem ho našla právě od Armex Energy a navíc přechod k nim přes online formulář na stránkách je velice jednoduchý. Dále jsem díky tomu, že máme doma malou dcerku dostala slevu na energie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chlankovva

Dostala jsem slevu na rodinu s dětmi, a díky tomu se mi Armex energy opravdu vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slaskyova

Já jsem třeba s tímto dodavatel velice spokojena, hlavně kvůli tomu, že je to smlouva bez závazku, a tak to mám ráda je to fér.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bbouvka

Mě ohromila smlouva bez závazků a také sleva pro důchodce, takže jsem k nim přešla také.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LaSu

Dobrý den, mám problém s Armex Energy. Mám fixovanou cenu plynu a platím zálohu 3000,– spotřebuji 1700 m3 ročně. Tudíž mi dosud vraceli ročně 15.000,–. A nyní chtějí zvýšit zálohy na 4.200,– z důvodu zvýšení cen energií. Co to má znamenat? Mám fixlou cenu na 2 roky a chtějí mi zvyšovat zálohy. A odpověď zvýšení ceny energií nás nutí… atd. Na zákaznické lince ta samá písnička. Po e-mailu týden-14 dní odpovědi z robotu. Zase ta samá písnička! Vyúčtování za rok 2020–2021 zatím nedorazilo. Zato mi dorazil e-mail ať okamžitě pošlu 1200,– jinak mě odpojí od plynu! No co to je za jednání! Platím o 15.000,– ročně víc než bych měl a chtějí další 14.400,– ročně navíc? Jak jen to bude možné, peláším od nich pryč!!

Zdroj: Vlastní zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petrse

Neoprávněně ruší smlouvy s fixovanou cenou. Spoléhají na to, že se lidi nebudou soudit. Uvažujeme o žalobě za podvod. Evidentně ERÚ o těchto podvodech ví, ale podnět k policii nedává. Správně by již dávno měla ERÚ odebrat licenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DamianLL

Od firmy jsem dostal nabídku s novými cenami na další sezónu kvůli končící staré smlouvě a rád jsem je přijal, protože už jednak vím, jak firma funguje a pak ceny nebyly vůbec špatné, tak jsem do toho s nimi znovu šel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sivicca

Jako u jednoho z mála jsme u Armexu našli smlouvu na dobu neurčitou s dobrou cenou, tak jsme toho využili a podepsali s nimi smlouvu k odběru. O přesun se postarali i včetně toho, že nám zajistili výpověď u původního dodavatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RadekH.

K FVE jsme si hledali nového dodavatele, protože náš původní v tom nevycházel moc dobře a taky jsme potřebovali řešit nově i přetoky, takže jsme se přeorientovali a u Armex Energy se nám podařilo najít atraktivní službu s jejich Ebaterií, která nám přebytečnou energii ukládá, takže absence vlastní baterie tu v podstatě byla i vyřešena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jaraskop

V pár posledních dnech jsem si dělal na internetu porovnání v různých tarifech a co jsem dostal jejich nabídku, tak to není vůbec špatný, takže než abych se přesouval jinam zas, tak jsem to dal znovu s nimi. Výsledek faktury je pro mě rozhodující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Olko

Pro mě je cena důležitá, topíme plynem i vaříme, takže vždycky hledám, abych v tom nenechal ranec. Nabídka od Armexu mi na další rok přišla slušná, tak jsem to podepsal, nezdraží se mi to je pro mě ono.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Baltazar

Mě několikrát volali a když jsem to konečně měl čas vzít a řešit to s nimi, tak přišli s tím, že si můžu nechat upravit ceny na lepší. Domluvil jsem s nimi prodloužení o další rok, šlo to i na dýl, ale zatím takhle a pak uvidím podle situace. Aspoň zimu mám za slušné peníze a ne za draho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanHory

Podařilo se mi u Armexu zařídit si od nového roku přestup na spotovou cenu. Co to sleduju, tak to na trhu klesá, tak s tím vývojem alespoň půjde za energie v tuhle chvíli něco ušetřit i přesto, že se distribuce zvedla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Piroh

Měl jsem v plánu přejít na spot, který mi pěkně znepříjemnilo to nový nařízení, že k tomu musím vlastnit chytrý hodiny, který bych si ještě musel zaplatit z vlastního a to hrotit nebudu. No bavil jsem se o tom s týpkem od Armexu, tak mi k tomu řekl svý a navrhnul mi jejich postupně klesající ceník, kdy se mi cena sice nebude měnit hnedka podle trhu, ale co nový rok, tak budu mít lepší a nižší cenu, což ve výsledku asi taky není špatný řešení. Měl jsem svojí představu, ale tohle klidně vyzkouším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

Když jsem se díval u nich na webu na té kalkulačce, kolik bych mohl ušetřit, tak jsem se rozhodnul, že si energire převedu a dobře jsem udělal opravdu šetřím.

před 2003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

Armex má několik výhod, nejen ta cena, ale i ta smlouva bez závazků, neustálá podpora atd.

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Koletka

Mě se strašně líbí, že mají smlouvu bez závazků, takže proto jsem k nim přešla a navíc poskytují slevu pro rodinu, když máte děti.

před 1940 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

já k nim přešel hlavně kvůli té neuvěřitelně nízké ceně, cením si i pomoci při změně dodavatele

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anetkaprcka

Nemáte někdo zkušenosti s armex energy jako se zaměstnavatelem?

před 1762 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovka

Dělám u nich obchoďáka a jsem opravdu spokojená, lepší práci jsem za 20 let neměla, konečně chodím domů s čistou hlavou, a každý měsíc mám peníze vždy přesně na účtě.

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anetkaprcka

A nevíte náhodou, jestli ještě berou?

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovka

Ano berou, zrovna hledají nové zaměstnance, podívejte se na jejich stránky http://nabor.ar­mexenergy.cz/

před 1754 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek