iva85

Armex Energy plyn a Vaše zkušenosti

Zdravím všechny. Chystáme se změnit dodavatele plynu a zaujala nás společnost Armex Energy http://porovnani-plynu.cz/armex-energy a tak bych se chtěla zeptat, jaké máte s tímto dodavatelem zkušenosti právě Vy?

Odpovědi
lukas1

Zdravím Vás, Ivo,
Armex Energy je solidní levný dodavatel. Zákazníky nezískává pomocí „zvoničů“ a podobných „bouchačů smluv“, ale vysvětlením, jak se věci v energetice mají.
Jsem jejich obchodním zástupcem, pokud budete potřebovat s přechodem pomoci, můžete se na mě obrátit.
Ať už k Armexu přejdete jakkoli, rozhodně doporučuji.

Jiří62

Šest měsíců jsem se těšil, že přejdeme ke společnosti Armex. Smlouvy podepsány výpověď podána, žádný problém při kontrolách smluv. Vše bylo v režii společnosti Armex, odcházíme od Bohemia Energy. Nyní se mělo přecházet a začít platit a ouha, ve schránce dopis, že současný dodavatel nesouhlasí s přechodem. Vůbec netuším, co to má znamenat. Pokud odborníci od Armexu vše zajišťovali, měli naše smlouvy, proč nyní nelze přejít? Podle mě diletantismus. Nyní ani nevím, kde mám smlouvy platné a kde ne. Z mé strany nespokojenost. Mají naše telefonní čísla a pošlou nedoporučený dopis, bez čísla jednacího, že smlouvy neplatí. Zvažuji podání trestního oznámení na neznámého pachatele. Myslím, že se zde porušují práva.

Vosák

Podle mě jsou seriozní koukni třeba sem http://kalkulac­kaenergie.com/ar­mex-energy-recenze-diskuze-zkusenosti/

mašek

jestli jste přešla tak utečte, firma je neshopná dělat jaké koliv změny, naopak je to jedna z firem, co vás nepustí.
I po prodeji bytu nebyli shopni zaslat 6 měsíců vyúčtování a když přišlo, tak bylo špatně, rozdíl byl 2000kč, díky těm 6 měsícům, kdy jsem za novou majitelku platil distribuci.
Odpověď armexu byla, že si to mám s novu majitelkou vyřídit sám.
Kolega měl hodně podobné zkušenosti. Za mě je to velmi nekorektní společnost.

Petrovskalui

Porovnala jsem si kolik bych mohla ušetřit na dodávce plynu od Armex energy a když mi jejich kalkulačka napsala, že bych ročně ušetřila kolem 5000 tisíc korun tak jsem neváhala a šla do toho a vůbec toho nelituji, nemusela jsem ani řešit přestup, vše vyřídí.

Broukk

Já jsem si u nich na webu spočítala úsporu, pak jsem navštívila jejich pobočku, kde to opravdu vycházelo mnohem lépe a už rok a půl od nich spokojeně odebírám plyn a elektřinu.

Bradka.madro

Moje zkušenost je taková, že když jsem potřebovala levnějšího dodavatele plynu a elektřiny, tak jsem ho našla právě od Armex Energy a navíc přechod k nim přes online formulář na stránkách je velice jednoduchý. Dále jsem díky tomu, že máme doma malou dcerku dostala slevu na energie.

Chlankovva

Dostala jsem slevu na rodinu s dětmi, a díky tomu se mi Armex energy opravdu vyplatí.

Slaskyova

Já jsem třeba s tímto dodavatel velice spokojena, hlavně kvůli tomu, že je to smlouva bez závazku, a tak to mám ráda je to fér.

Bbouvka

Mě ohromila smlouva bez závazků a také sleva pro důchodce, takže jsem k nim přešla také.

LaSu

Dobrý den, mám problém s Armex Energy. Mám fixovanou cenu plynu a platím zálohu 3000,– spotřebuji 1700 m3 ročně. Tudíž mi dosud vraceli ročně 15.000,–. A nyní chtějí zvýšit zálohy na 4.200,– z důvodu zvýšení cen energií. Co to má znamenat? Mám fixlou cenu na 2 roky a chtějí mi zvyšovat zálohy. A odpověď zvýšení ceny energií nás nutí… atd. Na zákaznické lince ta samá písnička. Po e-mailu týden-14 dní odpovědi z robotu. Zase ta samá písnička! Vyúčtování za rok 2020–2021 zatím nedorazilo. Zato mi dorazil e-mail ať okamžitě pošlu 1200,– jinak mě odpojí od plynu! No co to je za jednání! Platím o 15.000,– ročně víc než bych měl a chtějí další 14.400,– ročně navíc? Jak jen to bude možné, peláším od nich pryč!!

Zdroj: Vlastní zkušenost

Petrse

Neoprávněně ruší smlouvy s fixovanou cenou. Spoléhají na to, že se lidi nebudou soudit. Uvažujeme o žalobě za podvod. Evidentně ERÚ o těchto podvodech ví, ale podnět k policii nedává. Správně by již dávno měla ERÚ odebrat licenci.

DamianLL

Od firmy jsem dostal nabídku s novými cenami na další sezónu kvůli končící staré smlouvě a rád jsem je přijal, protože už jednak vím, jak firma funguje a pak ceny nebyly vůbec špatné, tak jsem do toho s nimi znovu šel.

Sivicca

Jako u jednoho z mála jsme u Armexu našli smlouvu na dobu neurčitou s dobrou cenou, tak jsme toho využili a podepsali s nimi smlouvu k odběru. O přesun se postarali i včetně toho, že nám zajistili výpověď u původního dodavatele.

RadekH.

K FVE jsme si hledali nového dodavatele, protože náš původní v tom nevycházel moc dobře a taky jsme potřebovali řešit nově i přetoky, takže jsme se přeorientovali a u Armex Energy se nám podařilo najít atraktivní službu s jejich Ebaterií, která nám přebytečnou energii ukládá, takže absence vlastní baterie tu v podstatě byla i vyřešena.

Jaraskop

V pár posledních dnech jsem si dělal na internetu porovnání v různých tarifech a co jsem dostal jejich nabídku, tak to není vůbec špatný, takže než abych se přesouval jinam zas, tak jsem to dal znovu s nimi. Výsledek faktury je pro mě rozhodující.

Olko

Pro mě je cena důležitá, topíme plynem i vaříme, takže vždycky hledám, abych v tom nenechal ranec. Nabídka od Armexu mi na další rok přišla slušná, tak jsem to podepsal, nezdraží se mi to je pro mě ono.

Baltazar

Mě několikrát volali a když jsem to konečně měl čas vzít a řešit to s nimi, tak přišli s tím, že si můžu nechat upravit ceny na lepší. Domluvil jsem s nimi prodloužení o další rok, šlo to i na dýl, ale zatím takhle a pak uvidím podle situace. Aspoň zimu mám za slušné peníze a ne za draho.

JanHory

Podařilo se mi u Armexu zařídit si od nového roku přestup na spotovou cenu. Co to sleduju, tak to na trhu klesá, tak s tím vývojem alespoň půjde za energie v tuhle chvíli něco ušetřit i přesto, že se distribuce zvedla.

Piroh

Měl jsem v plánu přejít na spot, který mi pěkně znepříjemnilo to nový nařízení, že k tomu musím vlastnit chytrý hodiny, který bych si ještě musel zaplatit z vlastního a to hrotit nebudu. No bavil jsem se o tom s týpkem od Armexu, tak mi k tomu řekl svý a navrhnul mi jejich postupně klesající ceník, kdy se mi cena sice nebude měnit hnedka podle trhu, ale co nový rok, tak budu mít lepší a nižší cenu, což ve výsledku asi taky není špatný řešení. Měl jsem svojí představu, ale tohle klidně vyzkouším.

Bob2

Když jsem se díval u nich na webu na té kalkulačce, kolik bych mohl ušetřit, tak jsem se rozhodnul, že si energire převedu a dobře jsem udělal opravdu šetřím.

Dominno

Armex má několik výhod, nejen ta cena, ale i ta smlouva bez závazků, neustálá podpora atd.

Koletka

Mě se strašně líbí, že mají smlouvu bez závazků, takže proto jsem k nim přešla a navíc poskytují slevu pro rodinu, když máte děti.

Dominno

já k nim přešel hlavně kvůli té neuvěřitelně nízké ceně, cením si i pomoci při změně dodavatele

Anetkaprcka

Nemáte někdo zkušenosti s armex energy jako se zaměstnavatelem?

Ivagotovka

Dělám u nich obchoďáka a jsem opravdu spokojená, lepší práci jsem za 20 let neměla, konečně chodím domů s čistou hlavou, a každý měsíc mám peníze vždy přesně na účtě.

Anetkaprcka

A nevíte náhodou, jestli ještě berou?

Ivagotovka

Ano berou, zrovna hledají nové zaměstnance, podívejte se na jejich stránky http://nabor.ar­mexenergy.cz/