chachar1922

Apple, Sony. A dvě simky. Obě potřebuji používat. Poradíte?

Dobrý večer, už na začátek, aby tu nebyli rejpalové…
Ano – už jsem psala, že nevím, co ostatní mají na Apple značce. Takže když napíšu, že budu vlastnit možná Apple telefon, tak je to z pracovních důvodů :)

Mám telefon Sony M2. Je na dvě sim karty (android). V práci budeme muset „nosit“ (nesmyslně) Apple 4S (iOS).

Můj problém je ten, že nejaktivněji používám jen o2 sim, ale druhou sim T-mobile potřebuji kvůli důležitých příchozích hovorů také. A opravdu nechci nosit dva telefony naraz u sebe, a v každém mít jednu simku a používat je zvlášť. Kdyby oba měli android, mohu je propojit. (i tak ale z jednoho telefonu kde budu mít pouze simku o2, nezavolám číslem t-mobile ne ?) – prosím o zodpovězení i tohoto.

Jenže půjdou mi spárovat když jeden je android a druhý iOS ? Pochybuji, že né. Protože iOS umí už tak málo věcí.

Snad jsem to napsala srozumitelně. :(

Děkuji když se někdo najde a vysvětlí mi to. Pěkný zbytek večera.

Nejlepší odpověď
anonym

Na kartě pro důležité hovory si nastav přesměrování hovorů na telefon, který chceš používat. Spárování nerozumím.

Další odpovědi
BANAN93

Řekni si v práci když už ti dávají Apple 4S – ať ti dají Apple 4S dual sim !!!!!!!!!!!

chachar1922

Spářování – tím jsem myslela právě to přesměrování. Tak doufám, že přesměrování bude i na Applu. Zatím ho v ruce nemám. Dosud jsem měla jen telefony s androidem.

anonym

To je záležitost operátora, ne výrobce mobilu. Pokud bys to z jakéhokoli důvodu na iPhonu nemohla najít, můžeš dát tu kartu do libovolného jiného mobilu a nastavit přesměrování tam. Pak SIM kartu vyndáš, schováš, zapomeneš na ni :) Stačí jen platit účet za telefon (platí se hovor z přesměrovaného čísla na číslo, na kterém hovor zvedneš). Ideální je najít nějaký tarif, kde je možné volat mezi těmi čísly zdarma nebo za levný peníz.