Avatar uživatele
chachar1922

Apple, Sony. A dvě simky. Obě potřebuji používat. Poradíte?

Dobrý večer, už na začátek, aby tu nebyli rejpalové…
Ano – už jsem psala, že nevím, co ostatní mají na Apple značce. Takže když napíšu, že budu vlastnit možná Apple telefon, tak je to z pracovních důvodů :)

Mám telefon Sony M2. Je na dvě sim karty (android). V práci budeme muset „nosit“ (nesmyslně) Apple 4S (iOS).

Můj problém je ten, že nejaktivněji používám jen o2 sim, ale druhou sim T-mobile potřebuji kvůli důležitých příchozích hovorů také. A opravdu nechci nosit dva telefony naraz u sebe, a v každém mít jednu simku a používat je zvlášť. Kdyby oba měli android, mohu je propojit. (i tak ale z jednoho telefonu kde budu mít pouze simku o2, nezavolám číslem t-mobile ne ?) – prosím o zodpovězení i tohoto.

Jenže půjdou mi spárovat když jeden je android a druhý iOS ? Pochybuji, že né. Protože iOS umí už tak málo věcí.

Snad jsem to napsala srozumitelně. :(

Děkuji když se někdo najde a vysvětlí mi to. Pěkný zbytek večera.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na kartě pro důležité hovory si nastav přesměrování hovorů na telefon, který chceš používat. Spárování nerozumím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

Řekni si v práci když už ti dávají Apple 4S – ať ti dají Apple 4S dual sim !!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
chachar1922

Spářování – tím jsem myslela právě to přesměrování. Tak doufám, že přesměrování bude i na Applu. Zatím ho v ruce nemám. Dosud jsem měla jen telefony s androidem.

před 3068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je záležitost operátora, ne výrobce mobilu. Pokud bys to z jakéhokoli důvodu na iPhonu nemohla najít, můžeš dát tu kartu do libovolného jiného mobilu a nastavit přesměrování tam. Pak SIM kartu vyndáš, schováš, zapomeneš na ni :) Stačí jen platit účet za telefon (platí se hovor z přesměrovaného čísla na číslo, na kterém hovor zvedneš). Ideální je najít nějaký tarif, kde je možné volat mezi těmi čísly zdarma nebo za levný peníz.

před 3068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek