Králičí Žena

Co s tím, když se na novém mobilu objevil text: „Aplikace com.mediatek.vo­iceextension bohužel přestala pracovat.“

Ahoj, kámoška má novej mobil, a když ho zapnula, objevila se tam cedulka s tím, co je napsáno nahoře. Nejde zavřít a nic kromě tlačítka OK tam není. Může ho mačkat donekonečna. Jak to má vyřešit?

Odpovědi
Lamalam

Na různých fórech se podobnými hláškami zabývají a obecně doporučují reset do továrního nastavení. Jestli to funguje, bohužel nemůžu potvrdit, používám iphone a tam jsem podobnou hlášku ještě nikdy neviděla. Raději se zeptej odborníků, třeba zde: http://www.an­droidtip.cz/an­droid-poradna/katego­rie/aplikace

jáára

Mezi dva kameny. To problém vyřeší.

gecco

Reklamace…
😉