Market666

Antikoncepce

Je pravda, že se dá po antikoncepci ztloustnout? Slyšela jsem, že některé v těle zadržují moc vody. Jaký je vůbec rozdíl mezi nejlevnějšími a nejdražšími prášky v kvalitě? Nebo je lepší místo pilulek používat antikoncepční náplasti či nitroděložní tělísko? Máte s tím někdo zkušenost? Jak vychází cenově? Moc děkuji za informace.

Nejlepší odpověď
anonym

V tom případě, že máš strach z tloustnutí po antikoncepci, používej kondom, ten určitě vodu v těle zadržovat nebude. O případném používání prášků bych se domluvila s lékařem a svěřila bych se mu se svými obavami. Je dost možností, aby ses nemusela zbytečně obávat o svůj vzhled, ani o zdraví.